Před a po: Jak ze starého nábytku vyrobit kuchyňku pro děti

Ze staré komody
Foto: Pinterest/bubblestitchquilts.blogspot.com
Sdílej na facebooku
16. ledna  2019 
 06:00

Kuchyňka jako vánoční dárek? Proč ne, skvělý nápad! Můžete jít a koupit svým dětem hotovou plastovou či dřevěnou kuchyňku podle toho, co vám vaše peněženka dovolí. Nebo nějakou kuchyňku vyrobit, ideálně ze starého vyřazeného kusu nábytku. Je to překvapivě efektní řešení a na vás je, zda ho pojmete jako překvapení pro děti nebo zda budete kuchyňku vyrábět spolu s nimi. 

Podívejte se na desítky kuchyněk, které vyrobili rodiče svým dětem svépomocí s využitím většího či menšího množství invence a kreativity. Líbí se vám více přírodní dřevo, pastelové barvy nebo snad jasně modrá? 

GALERIE: Tipy na dětské kuchyňky na hraní

Inspirovat se můžete, i když na kuchyňku nemáte moc místa nebo máte jen malou komodu, z níž ji můžete vyrobit. Protože stačí trochu barev, látek a doplňků k tomu, aby se proměnila k nepoznání. Nezapomeňte pořídit nějaké hezké nádobíčko. 

ČTĚTE TAKÉ: Jak vyrobit dětskou kuchyňku. Využijte starý nábytek, jde to ale i z kartónu 

 

Upřímná zpověď: Matka dvou dětí dává na web fotky, jak vypadá život s dětmi doopravdy

Upřímná zpověď: Matka dvou dětí dává na web fotky, jak vypadá život s dětmi doopravdy

Blogerka Ilana Wiles vytvořila instagramový účet, který je pro rodiče malých dětí opravdovým požehnáním. Na upřímných fotkách, které nemají nic společného…celý článek

Branky, body, kokoti: Jaké máte dneska kalhotky? A prasák v čele Senátu!

Branky, body, kokoti: Jaké máte dneska kalhotky? A prasák v čele Senátu!

Někomu to ujede jednou za život a řekne nějakou totální blbost. A někdo si na tom postaví živnost. Jako třeba novopečený šéf Senátu a dlouholetý člen…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku