Jak kojit na veřejnosti? Podívejte se!

Jak kojit na veřejnosti? Nebojte se!
VIDEO: WhatsUpMoms/YouTube
Sdílej na facebooku
28. října  2015 
 06:00

Jakmile dojde řeč na kojení jinde než doma, ožívají vášně. Zatímco část matek hájí své právo kojit kdekoli a kdykoli, jakmile se ozve hladové dítě, část nemateřské veřejnosti to považuje za nemístné a obtěžující. Kojením na veřejnosti se ve svém novém klipu zabývá i americký YouTube kanál Whats Up Moms.

Poněkud s nadsázkou řeší americké matky na svém webu otázku kojení na veřejnosti. Ve svém novém zábavném klipu si z toho dělají trochu legraci. Kritizují zapáchající místnosti bez oken, které jsou například v některých obchodních centrech určené pro přebalování a kojení. A utahují si také z doporučení zakrýt dítě při krmení z prsů nějakou látkou, šátkem a podobně. 

Jak vystrnadit děti z mamahotelu: Nepřehánějte to s pohostinností

Jak vystrnadit děti z mamahotelu: Nepřehánějte to s pohostinností

Mladí Češi patří k těm, kdo s oblibou využívají služeb svých rodičů, a to i v době, kdy už sami vydělávají. Nechají si od nich prát a vařit, ačkoli…celý článek

Taky jsem to tak zkoušela – jde to, což o to, a sama se při kojení nerada vystavuju. Nicméně v situaci, kdy dítě brečí, až se po mně otáčí půlka ulice, je mi vcelku jedno, kolik centimetrů mé kůže kdo uvidí.  

Chcete se podívat na další podobně pojatá videa? Sledujte originální kanál Whats Up Moms ZDE

Sdílej na facebooku
Autor: wall

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku