Jak kojit na veřejnosti? Podívejte se!

Jak kojit na veřejnosti? Nebojte se!
VIDEO: WhatsUpMoms/YouTube
Sdílej na facebooku
28. října  2015 
 06:00

Jakmile dojde řeč na kojení jinde než doma, ožívají vášně. Zatímco část matek hájí své právo kojit kdekoli a kdykoli, jakmile se ozve hladové dítě, část nemateřské veřejnosti to považuje za nemístné a obtěžující. Kojením na veřejnosti se ve svém novém klipu zabývá i americký YouTube kanál Whats Up Moms.

Poněkud s nadsázkou řeší americké matky na svém webu otázku kojení na veřejnosti. Ve svém novém zábavném klipu si z toho dělají trochu legraci. Kritizují zapáchající místnosti bez oken, které jsou například v některých obchodních centrech určené pro přebalování a kojení. A utahují si také z doporučení zakrýt dítě při krmení z prsů nějakou látkou, šátkem a podobně. 

Jak vystrnadit děti z mamahotelu: Nepřehánějte to s pohostinností

Jak vystrnadit děti z mamahotelu: Nepřehánějte to s pohostinností

Mladí Češi patří k těm, kdo s oblibou využívají služeb svých rodičů, a to i v době, kdy už sami vydělávají. Nechají si od nich prát a vařit, ačkoli…celý článek

Taky jsem to tak zkoušela – jde to, což o to, a sama se při kojení nerada vystavuju. Nicméně v situaci, kdy dítě brečí, až se po mně otáčí půlka ulice, je mi vcelku jedno, kolik centimetrů mé kůže kdo uvidí.  

Chcete se podívat na další podobně pojatá videa? Sledujte originální kanál Whats Up Moms ZDE

Sdílej na facebooku
Autor: wall

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku