Před a po: Ženy během těhotenství a po narození dítěte | Supermámy

Před a po: Ženy během těhotenství a po narození dítěte

Před porodem a po něm
Foto: Boredpanda.com
Sdílej na facebooku
11. června  2016 
 06:00

Podívejte se na působivou fotogalerii, sestavenou ze snímků z celého světa. Zachycují budoucí matky – někdy i s otcem či starším sourozencem – v době těhotenství a potom, co se jim dítě narodilo. Některé jsou především dojemné, další něžné, některé se snaží o vtipné zachycení těhotenství a příchodu nového člena rodiny. 

Fotografie žen  době těhotenství a potom, co se jim dítě narodilo, dal dohromady web Boredpanda.com. Ty nejpovedenější přináší naše FOTOGALERIE

Takhle to vypadá doopravdy: Fotky z běžného rodinného života plné emocí

Takhle to vypadá doopravdy: Fotky z běžného rodinného života plné emocí

Fotograf Tomasz Laskowski z irského Dublinu se rozhodl zachycovat obyčejné okamžiky, které dnes a denně prožívá jeho rodina, protože podle něj nejlépe…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku