Když z drsných chlapů jsou něžní tátové! Dojmou vás taky?

Muži a novorozené děti
Foto: Pinterest/Facebook/Instagram
Sdílej na facebooku
7. listopadu  2019 
 06:00

Když se narodí dítě, všechno kolem se najednou změní. A to doslova. Tyhle změny a pocity přecházejí nejen na matky, ale i na otce. Přestože ta transformace nemusí být tak zřejmá na první pohled, není nic krásnějšího než vidět důkaz, jak se z frajerů stávají během chvíle něžní tátové. Podívejte se do naší galerie a dáte nám za pravdu. No nejsou k sežrání? 

Fotografií, na nichž jsou matky těsně po porodu se svými novorozenými dětmi, najdete na Instagramu a Facebooku tisíce. Ovšem nejsou to jen matky, které jsou ze svých potomků u vytržení. Narození dítěte je i pro jejich partnery obvykle něčím, co si v životě ani neuměli představit.

A i když nikdy porod nezažijí, okamžiky štěstí, které  narození jejich vlastního dítěte provázejí, je nemohou nechat chladnými. Tyhle fotografie se objevují na sociálních sítích a jejich obsah je zcela jednoznačný. I muži jsou citlivky, i oni dokážou uronit slzu, i oni jsou štěstím bez sebe. Aby taky ne! Podívejte se na fotografie, které to dokumentují. 

Proč jsou otcové u porodu důležití? Podívejte se na VIDEO a najdete odpověď:

Otcové jsou u porodu důležití • VIDEO: 

Na vlastní kůži: 10 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a ve 40

Na vlastní kůži: 10 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a ve 40

Taky stále dokola čtete, jak si starší matky z řad celebrit své mateřství pochvalují, jak je děti donekonečna nabíjejí energií a jak je to celé bez…celý článek

Školní retro: 15 věcí, které jste nejspíše do školy nosili taky

Školní retro: 15 věcí, které jste nejspíše do školy nosili taky

Pamatujete na náladu z doby, kdy jste sam chodili do školy? Připomeňte si ji i díky fotkám retro školních pomůcek. Zatímco dnešní děti nosí do školy…celý článek

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku