Dojemné! Tatér nabízí zadarmo tetování pro matky s jizvou po císařském řezu!

Čínský umělec tetuje zdarma ženy po císařském řezu, aby zakryla jizvu po zákroku!
VIDEO: Youtube/Supermámy
Sdílej na facebooku
23. května  2017 
 06:00

Čínský umělec Š′ Chaj-lej, který má tetovací salon v Šanghaji, pomáhá čerstvým maminkám získat zpět sebedůvěru po porodu císařským řezem. Jak? Nabízí jim zdarma tetování, které skryje jejich jizvu! Není to fantastické?

V Číně se narodí přibližně 35 procent dětí císařským řezem. Spousta laiků i odborníků to připisuje čínské politice jednoho dítěte, ekonomice a také podmínkám zdravotní péče, jiní zase tvrdí, že spousta žen porod plánuje na šťastné dny podle čínské astrologie. Š′ Chaj-lej chce svým tetováním pomoct novopečeným matkám, aby získaly po chirurgickém zákroku znovu sebedůvěru a snáz přijaly svoje tělo.

Autor: 

„Trápila jsem se, když jsem viděla jizvu, protože jsem si myslela, že už na sebe nevezmu nikdy sukni s nízkým pasem,” řekla učitelka tance Grace Jüan, která v dubnu dostala od umělce růžové tetování. „Jsem nadšená, teď můžu znova tančit bez obav!” Jak se vám nápad mladého umělce líbí?

Podívejte se na VIDEO, které jeho nápad dokumentuje:

Čínský umělec tetuje zdarma ženy po císařském řezu, aby zakryla jizvu po zákroku! • VIDEO: 

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku