Sourozenec? To ne! 15 fotek dětí, které nemají radost ze svých bratrů a sester

I tohle se může stát. A starší brácha si to bude pamatovat!
Foto: brightsideme.com
Sdílej na facebooku
13. května  2017 
 06:00

Novorozenec má přinést do rodiny štěstí a lásku. Ovšem ne vždy tomu tak je. Zvláště starší sourozenci nového člena rodiny těžko přijímají. Žárlí, že mu rodiče věnují víc pozornosti a vše se točí kolem miminka. A nejradši by ho vrátili. Tady je 15 fotografií, které ukazují, že sourozenecká láska není úplně samozřejmá. Někdy k ní vede dlouhá cesta.

Už několikrát jsme vám ukazovaly fotky, které zachycují sourozeneckou lásku. Starší bratři nebo sestry se na nich vítají s nově narozenými miminky, drží je, hladí a objímají. Dojemné! Jenže nic není tak idylické, jak se zdá. Některé děti přijímají sourozence s velkými obtížemi, jak ukazuje následující galerie, kterou přinesl server brightsideme.com.

Dojemné fotografie sourozenců, které vás chytnou za srdce!

Dojemné fotografie sourozenců, které vás chytnou za srdce!

Není nic roztomilejšího, než když se podíváte na fotky, na nichž se poprvé uvidí starší bratři nebo sestry se svými právě narozenými sourozenci. No…celý článekNajednou je tu někdo, kdo křičí, bere staršímu dítěti věci a jídlo. Navíc se s ním musí dělit o lásku a pozornost rodičů. A to je velký problém.

Jak také vypadá první reakce batolat na mladší sourozence? Podívejte se na toto video: 

První reakce batolat na mladší sourozence • VIDEO: 


Jeden známý se mi přiznal, že své mladší sestře dokonce ubližoval. "Pamatuji si, jak jsem pouštěl slinu nad postýlkou, kde ležela sestra. Vždy jsem ji spustil a pak zase nasál zpátky do pusy. Někdy se to ale nepovedlo a slina ukápla," přiznává pětatřicetiletý Honza. 

Jak vnímaly příchod mladšího sourozence vaše děti? Pište nám své zkušenosti a zážitky rovnou pod článek.

Dojměte se! Malé děti se navzájem utěšují se svými sourozenci

Dojměte se! Malé děti se navzájem utěšují se svými sourozenci

Sourozenci se asi vždycky občas poškorpí, ale občas jsou k sežrání. Třeba když se navzájem utěšují a snaží se jeden druhého rozesmát nebo když je prostě…celý článek

Těchhle 5 typů fotek dětí nikdy nedávejte na Facebook. Proč?

Těchhle 5 typů fotek dětí nikdy nedávejte na Facebook. Proč?

Pokud existuje někdo, kdo zaplavuje sociální sítě fotkami svých potomků, jsme to my, hrdé matky. Děti fotíme ve všech pozicích a náladách. Zaznamenáváme…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku