Počmáraný brácha? Tohle provedly děti, když se rodiče chvilku nedívali

Sourozenecká láska
Foto: Boredpanda
Sdílej na facebooku
14. ledna  2020 
 06:00

Chcete, aby vaše děti byly občas zticha a abyste o nich aspoň chvíli nevěděli? Raději si to nepřejte zase tak moc, pokud jsou zrovna v tom věku, kdy nejradši experimentují se vším, co se jim dostane pod ruku. 

Každý rodič, který uvidí některou ze scén, které jsou ke spatření v naší galerii, by se měl především zhluboka nadechnout. Aby se uklidnil. Aby si dokázal říci, že to přece mohlo být ještě mnohem horší – děti mohly pokreslit kromě kuchyně také obývák. Nebo že nejdůležitější stejně je, že jsou potomci zdraví. 

Tihle kluci jsou dobří, že? 

Taky jsme doufali, že podobné fotky uvidíme jen na internetu, ale podobné kousky se povedly i našim redakčním potomkům. Naše webeditorka například nachytala tehdy dvouletého syna, jak na sebe sype černou práškovou barvu. Hned ho strčila pod sprchu, aby se pak ukázalo, že tahle barva je určená třeba k barvení kožených bot a fixuje se vodou. Chlapeček byl našedlý ještě dva týdny. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku