Počmáraný brácha? Tohle provedly děti, když se rodiče chvilku nedívali

Sourozenecká láska
Foto: Boredpanda
Sdílej na facebooku
14. ledna  2020 
 06:00

Chcete, aby vaše děti byly občas zticha a abyste o nich aspoň chvíli nevěděli? Raději si to nepřejte zase tak moc, pokud jsou zrovna v tom věku, kdy nejradši experimentují se vším, co se jim dostane pod ruku. 

Každý rodič, který uvidí některou ze scén, které jsou ke spatření v naší galerii, by se měl především zhluboka nadechnout. Aby se uklidnil. Aby si dokázal říci, že to přece mohlo být ještě mnohem horší – děti mohly pokreslit kromě kuchyně také obývák. Nebo že nejdůležitější stejně je, že jsou potomci zdraví. 

Tihle kluci jsou dobří, že? 

Otec domlouvá dvěma bratrům, kteří se celí pomalovali • VIDEO: 

Taky jsme doufali, že podobné fotky uvidíme jen na internetu, ale podobné kousky se povedly i našim redakčním potomkům. Naše webeditorka například nachytala tehdy dvouletého syna, jak na sebe sype černou práškovou barvu. Hned ho strčila pod sprchu, aby se pak ukázalo, že tahle barva je určená třeba k barvení kožených bot a fixuje se vodou. Chlapeček byl našedlý ještě dva týdny. 

Na vlastní kůži: 10 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a ve 40

Na vlastní kůži: 10 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a ve 40

Taky stále dokola čtete, jak si starší matky z řad celebrit své mateřství pochvalují, jak je děti donekonečna nabíjejí energií a jak je to celé bez…celý článek

12 hraček, které jsou pro vaše děti skutečně nebezpečné. Překvapí vás to!

12 hraček, které jsou pro vaše děti skutečně nebezpečné. Překvapí vás to!

Nepodporujeme výchovu, která dětem nic nedovolí z obavy, aby se jim nic nestalo. Zrovna tak jim nechceme zakazovat, aby zkoušely nové věci. Na druhou…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku