Tolik empatie. Holčička se nechá ostříhat a vlasy daruje dětem s rakovinou | Supermámy

Tolik empatie. Holčička se nechá ostříhat a vlasy daruje dětem s rakovinou

Tříletá holčička darovala vlásky dětem s rakovinou.
VIDEO: @nubsandbumps
Sdílej na facebooku
18. října  2017 
 06:00

Ve třech letech už ví, co je to opravdová pomoc. Když se malá Emily dozvěděla, že jsou děti, které jsou nemocné rakovinou a nemají vlásky, rozhodla se, že se nechá ostříhat a své kadeře jim pošle. Dojemné video, které zachycuje, jak empatické mohou děti být, koluje po sociálních sítích a má miliony zhlédnutí. 

Emily James je holčička jako každá jiná. Má dlouhé vlásky a ráda se převléká za princezny. Když jí byly tři roky, rozhodla se, že pomůže dětem nemocným rakovinou. Nechala si ostříhat své dlouhé vlasy a poslala je malým pacientům po chemoterapii, již o své vlasy úplně přišli. 

"Někdy děti onemocní a přijdou o vlásky. To je opravdu smutné," říká malá holčička a dodává: "Nechci, aby děti byly smutné, že nemají vlasy. Ráda bych jim proto darovala ty svoje." A divákům se v tuto chvíli musí drát slzy do očí. Tříleté dítě má víc empatie než někteří dospělí, kteří jsou třeba desetkrát starší. 

Šest bratrů se nechalo ostříhat a vlasy darovali nemocným dětem! Celkem to bylo 5 metrů!

Šest bratrů se nechalo ostříhat a vlasy darovali nemocným dětem! Celkem to bylo 5 metrů!

Na prvního máje navštívila Američanka Phoebe Kannisto se svými šesti syny místní kadeřnický salon v Buffalu a nechala je všechny ostříhat. Vlasy pak…celý článek

Emily tedy požádala svého strýčka Matthewa, který je kadeřník, aby jí její dvacet centimetrů dlouhé vlasy ostříhal. Ten nadšeně souhlasil a Emily i její panence vytvořil nový, okouzlující účes. Společně s rodiči pak vybrali organizaci, která se zabývá výrobou paruk pro nemocné děti, a Emiliny kadeře jim poslali. 

Dojemné video získalo rychle přes 8 milionů zhlédnutí na Facebooku a do dnešního dne má přes 5,6 milionu zhlédnutí na Youtube.com. 

Miminko hned po narození políbilo svou matku na obličej. Neubráníte se dojetí

Miminko hned po narození políbilo svou matku na obličej. Neubráníte se dojetí

Dobře víme, že daleko spíše než o spontánní polibek jde o reflex, s jehož pomocí novorozená holčička hledala mléko. I tak je tohle video dojemné a…celý článek

Neslyšící babička učí vnučku znakovou řeč. Neuvěřitelná reakce miminka!

Neslyšící babička učí vnučku znakovou řeč. Neuvěřitelná reakce miminka!

Malá holčička a její babička. Obě neslyší a spolu se staly hrdinkami dojemného videa, na němž žena vnučce ukazuje znakovou řeč. Babička sotva devítitýdenní…celý článekKontroverzní video: Rodiče nechají holčičku, aby spadla do vody a sama vyplavala

Kontroverzní video: Rodiče nechají holčičku, aby spadla do vody a sama vyplavala

Je těžké se na to dívat, ale je to věc, kterou by mělo umět každé malé dítě. S takovým podtitulkem se internetem šíří video, na kterém zhruba půlroční…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku