Skutečné tělo po porodu: Žena se nechala vyfotit, aby povzbudila ostatní matky

37 týdnů těhotná a 24 hodin po porodu
Foto: Facebook/Dr Julie Bhosale
Sdílej na facebooku
4. března  2018 
 06:00

Budoucí matky se často bojí nejen porodu, ale také toho, co těhotenství udělá s jejich postavou. Protože realisticky tuší, že tělo už nemusí být stejné jako předtím, ačkoli internet je plný fotek celebrit, které se snaží dokázat, že na tom nic není. Výživová poradkyně Julie Bhosale na to šla jinak: po porodu druhého syna se nafotila a fotky zveřejnila, aby uklidnila ostatní ženy. 

"Když se mi narodil první syn, změny mého těla mě zaskočily. Nejen kvůli tomu, že jsem vážila více než před otěhotněním... Říkala jsem si, že ostatní ženy na tom musí být podobně," uvedla pro web Boredpanda.com, který její fotky zveřejnil. Podívejte se do naší GALERIE

Připomněla, že se stejně jako jiné matky snažila zase obléknout své džíny, ale že to je jen část příběhu, protože nejde jen o vzhled, ale i o psychiku. Takže když porodila podruhé, prvních čtrnáct týdnů se fotila. Snímky jsou podle ní "brutiful" – brutální a krásné (brutal + beautiful) zároveň. 

"Chtěla jsem, aby ženy pochopily, že to, co prožívají, je normální a že v tom nejsou samy. Chci, aby každá z nich pochopila, že je krásná a úžasná," dodala. 

Unikátní a dojemné fotky: Matka kojí starší dítě během porodu

Unikátní a dojemné fotky: Matka kojí starší dítě během porodu

Porodní fotografka Maegan Dougherty fotí krásné fotky příchodu dětí na svět. Někdy je to zážitek ještě silnější než obvykle, jako…celý článek

Co vás čeká, když budete rodit císařem?

Co vás čeká, když budete rodit císařem?

Bojíte se porodu tak, že byste byla ochotná uvažovat o císařském řezu? Než k němu začnete přemlouvat svého porodníka, měla byste o tom něco vědět.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku