Sourozenci dokáží být krutí. Fotky ukazují jejich škádlení i drsné hry

Brácha na prodej
Foto: wear_your_roots_clothing
Sdílej na facebooku
11. listopadu  2017 
 06:00

Také vám říkali: pořiď si dvě děti? Budou nejlepšími kamarády. Vyhrají si a ty budeš mít míň starostí. Pěkný nesmysl. Většinou se akorát perou, ubližují si, ječí a vy je neustále musíte okřikovat nebo usměrňovat. Jenže ve finále se mají opravdu rádi. Jen si to musí uvědomit. A ta cesta je občas pěkně dlouhá. 

Server Brightsideme.com sestavil sérii fotek, které přesně vystihují, co obnáší mít sourozence. Ano, můžete si s ním užít spoustu legrace, ale někdy je ta legrace pěkně bolestivá. Ale všichni moji přátelé, co mají staršího sourozence, na dětství s ním rádi vzpomínají, i když je třeba mučil a týral. A teď, v dospělosti, jsou si blíž a blíž. 

Pokud chcete vidět, jak vypadá takové soužití sourozenců a co si všechno provádějí, podívejte se do naší FOTOGALERIE

Holčička se vzteká v porodnici. Nechce mladší sestřičku.

Holčička se vzteká v porodnici. Nechce mladší sestřičku. • VIDEO: 

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku