Sourozenci dokáží být krutí. Fotky ukazují jejich škádlení i drsné hry | Supermámy

Sourozenci dokáží být krutí. Fotky ukazují jejich škádlení i drsné hry

Brácha na prodej
Foto: wear_your_roots_clothing
Sdílej na facebooku
11. listopadu  2017 
 06:00

Také vám říkali: pořiď si dvě děti? Budou nejlepšími kamarády. Vyhrají si a ty budeš mít míň starostí. Pěkný nesmysl. Většinou se akorát perou, ubližují si, ječí a vy je neustále musíte okřikovat nebo usměrňovat. Jenže ve finále se mají opravdu rádi. Jen si to musí uvědomit. A ta cesta je občas pěkně dlouhá. 

Server Brightsideme.com sestavil sérii fotek, které přesně vystihují, co obnáší mít sourozence. Ano, můžete si s ním užít spoustu legrace, ale někdy je ta legrace pěkně bolestivá. Ale všichni moji přátelé, co mají staršího sourozence, na dětství s ním rádi vzpomínají, i když je třeba mučil a týral. A teď, v dospělosti, jsou si blíž a blíž. 

Pokud chcete vidět, jak vypadá takové soužití sourozenců a co si všechno provádějí, podívejte se do naší FOTOGALERIE

Holčička se vzteká v porodnici. Nechce mladší sestřičku.

Holčička se vzteká v porodnici. Nechce mladší sestřičku. • VIDEO: 

 

Sourozenec? To ne! 15 fotek dětí, které nemají radost ze svých bratrů a sester

Sourozenec? To ne! 15 fotek dětí, které nemají radost ze svých bratrů a sester

Novorozenec má přinést do rodiny štěstí a lásku. Ovšem ne vždy tomu tak je. Zvláště starší sourozenci nového člena rodiny těžko přijímají. Žárlí, že…celý článek

Sourozenecká rivalita: Podporujte děti ve spolupráci, radí psycholog

Sourozenecká rivalita: Podporujte děti ve spolupráci, radí psycholog

Vaše prvorozené dítě už není jedináček. A vy možná zjišťujete, že vztah mezi sourozenci nebude bez problémů. Protože se objevují žárlivost a…celý článek

10 důvodů, proč je pro dítě dobré, aby mělo sourozence. To vás nenapadlo!

10 důvodů, proč je pro dítě dobré, aby mělo sourozence. To vás nenapadlo!

Popravdě řečeno, být jedináčkem má také své výhody. Od nedělené rodičovské pozornosti až třeba po vyšší kapesné. Ale mít sourozence jich má možná ještě…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Děti, které necvičí, budou celý život ty nešikovné! Jak často by…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku