Neuvěřitelné snídaně a dezerty, které vytváří mladičká blogerka | Supermámy

Neuvěřitelné snídaně a dezerty, které vytváří mladičká blogerka

Dokonalé dezerty a snídaně teprve šestnáctileté Jose
Foto: instagram.com/naturally.jo
Sdílej na facebooku
26. září  2017 
 06:00

Myslíte si, že se vegetariánské, natož veganské jídlo nedá jíst a navíc vypadá poněkud nevábně? Jeden omyl za druhým. Tahle blogerka vás přesvědčí, že veganské jídlo je něco, na co se vám při pouhém pohledu začnou sbíhat sliny a ještě si zatraceně pochutnáte. 

Tohle je to, co si představujeme pod pojmem food porno! Přestože je teprve šestnáctiletá Jose vegankou, její fotky vás přesvědčí, že byste se bez masa a živočišných výrobků klidně obešli.

Při prohlížení jejích instagramových fotek vás často napadne, že něco, co vypadá takto nádherně, přece nemůže být k jídlu, ale opak je pravdou. Všechny barvy jsou čistě přírodní a mražené ovoce, ať už na dezertech nebo na miskách se snídaní, je doslova třešničkou na dortu.

Pokochejte se nádhernými fotkami mladičké Jose – také máte chuť?

 

A tohle jste věděli? Podívejte se, co je špatně na kukuřičných lupíncích. 

Proč by děti moc neměly jíst kukuřičné lupínky

 

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku