25 jídel, která děti nechtějí! Takhle vysvětlují, proč jim vůbec nechutnají | Supermámy

25 jídel, která děti nechtějí! Takhle vysvětlují, proč jim vůbec nechutnají

Některé děti odmítají třeba takovou dobrotu, jakou jsou maliny. Důvod? Přece červi, kteří by v nich mohli být ;-)
Foto: istock.cz
Sdílej na facebooku
25. června  2019 
 06:00

Nesmějte se! Donutit děti k jídlu je někdy nadlidský úkol. A jejich důvody, proč to či ono nebudou jíst, jsou občas bizarní (a ano, trochu i úsměvné). Rodiče se smyslem pro humor je shromažďují na Instagramu pod názvem mykidcanteatthis, což znamená "moje dítě tohle prostě nejí". K fotce pokrmu vždy napíší i důvod. A i když s nimi soucítíme, zároveň se také bavíme. Snad i vy.

Nechci jablko, protože je od Sněhurky, ta pizza je nakrájená na čtverečky, a to já nejím, maliny mají chlupy, a to je nechutné... Přesně to jsou důvody dětí, proč nejedí některé pokrmy.

Všechny najdete v GALERII včetně vysvětlení dětí, proč je prostě jíst nebudou. Věříme, že i vás pobaví. Rodičům je sice občas do pláče, ale i tak sebrali odvahu a některé šílené důvody dětí zveřejnili na Instagramu mykidcanteatthis. A pro pobavení ostatních.

Známe to z vlastní zkušenosti a soucítíme s nimi. A co odmítají vaše děti?

VIDEO: Proč by děti moc neměly jíst kukuřičné lupínky?

Proč by děti moc neměly jíst kukuřičné lupínky.

 

30 důvodů, proč matky pijí víno! Kdo zažil, porozumí

30 důvodů, proč matky pijí víno! Kdo zažil, porozumí

Nemusíte s námi souhlasit, ale my v redakci si myslíme, že bez dobrého vína by bylo rodičovství mnohem těžší. A přiznáváme, že se na něj někdy těšíme…celý článek

Matka zapsala 44 důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Neuvěříte!

Matka zapsala 44 důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Neuvěříte!

Oblíbená zábava tříletých dětí? Křičet a terorizovat své rodiče. Cokoliv totiž udělají, je špatně. Maminka tříleté holčičky Jenna Gallina učinila zajímavý…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku