Neuvěřitelně dojemné: Dívky našly pod stromečkem adoptovaného bratra

Malý Nathan v březnu 2016. Mezi holky skvěle zapadl.
Foto: FB/Courtney Solstad
Sdílej na facebooku
24. prosince  2017 
 06:00

Předčasný, ale mimořádně vítaný dárek nalezly pod vánočním stromečkem tři malé sestry z amerického Dallasu. Rodiče jim tam položili malého bratra, kterého právě adoptovali. Od té doby uběhly dva roky a malý Nathan do rodiny skvěle zapadl a sestry si ho náležitě hýčkají, jak ukazují fotky v galerii. 

Neuvěřitelně silné emoce, slzy dojetí a štěstí. To předvedly tři malé dívky poté, co je rodiče vyzvali, aby se šly podívat, zda už se pod vánočním stromečkem něco neobjevilo. Ležel tam malý, v peřince zabalený chlapeček – jejich nový sourozenec. 

Tři sestry našly pod stromkem nového sourozence. • VIDEO: 

Matka, šestatřicetiletá Courtney Solstad z texaského Dallasu, spolu se svým manželem Stevem tak vyslyšela přání svých dcer, které toužily po mladším bratříčkovi. Rodina adoptovala chlapečka jménem Nahtan. Dívky Chloe, Emma a Maci reagovaly mimořádně intenzivně, video zachycuje úplný gejzír emocí. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku