Neuvěřitelně dojemné: Dívky našly pod stromečkem adoptovaného bratra | Supermámy

Neuvěřitelně dojemné: Dívky našly pod stromečkem adoptovaného bratra

Malý Nathan v březnu 2016. Mezi holky skvěle zapadl.
Foto: FB/Courtney Solstad
Sdílej na facebooku
24. prosince  2017 
 06:00

Předčasný, ale mimořádně vítaný dárek nalezly pod vánočním stromečkem tři malé sestry z amerického Dallasu. Rodiče jim tam položili malého bratra, kterého právě adoptovali. Od té doby uběhly dva roky a malý Nathan do rodiny skvěle zapadl a sestry si ho náležitě hýčkají, jak ukazují fotky v galerii. 

Neuvěřitelně silné emoce, slzy dojetí a štěstí. To předvedly tři malé dívky poté, co je rodiče vyzvali, aby se šly podívat, zda už se pod vánočním stromečkem něco neobjevilo. Ležel tam malý, v peřince zabalený chlapeček – jejich nový sourozenec. 

Tři sestry našly pod stromkem nového sourozence. • VIDEO: 

Matka, šestatřicetiletá Courtney Solstad z texaského Dallasu, spolu se svým manželem Stevem tak vyslyšela přání svých dcer, které toužily po mladším bratříčkovi. Rodina adoptovala chlapečka jménem Nahtan. Dívky Chloe, Emma a Maci reagovaly mimořádně intenzivně, video zachycuje úplný gejzír emocí. 

Takhle vypadá radost z miminka! Rodiče adoptovali holčičku a natočili dojemné video

Takhle vypadá radost z miminka! Rodiče adoptovali holčičku a natočili dojemné video

Lacey a Banks Farrisovi se léta marně snažili o dítě. Měli za sebou trápení v podobě potíží s početím i potrat ve 20. týdnu těhotenství. Nakonec…celý článek

Dojemné fotografie sourozenců, které vás chytnou za srdce!

Dojemné fotografie sourozenců, které vás chytnou za srdce!

Není nic roztomilejšího, než když se podíváte na fotky, na nichž se poprvé uvidí starší bratři nebo sestry se svými právě narozenými sourozenci. No…celý článek

Zase holka! To je škoda, kdy zkusíte chlapečka? Tyhle otázky si odpusťte!

Zase holka! To je škoda, kdy zkusíte chlapečka? Tyhle otázky si odpusťte!

Jela jsem před několika dny vlakem s nejmenšími dětmi – se skoro šestiletým synem a rok a půl starou dcerou v kočárku. Průvodčí hned mě a nepřítomného…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku