Princ George touží po šermu, jeho sestra Charlotte chce jezdit na koni | Supermámy

Princ George touží po šermu, jeho sestra Charlotte chce jezdit na koni

Z dětské party během královské návštěvy Kanady koncem září
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
22. října  2016 
 06:00

Zatímco malá princezna tíhne ke koním, malý princ si oblíbil šerm. Oba tedy zatím pouze jako fanoušci. Vévodkyně Kate nicméně uvedla, že jejich láska ke sportu už je zřejmá, alespoň tak ji citoval web Goodhousekeeping.com. 

Buckinghamský palác pozval na slavnostní návštěvu britskou olympijskou a paralympijskou výpravu. Při té příležitosti vévodkyně Kate probrala s hosty záliby svých dvou potomků. 

Oblíbená jména: Zapomeňte na Jakuba a Terezu, nahoru jdou Eliáš a Mia!

Oblíbená jména: Zapomeňte na Jakuba a Terezu, nahoru jdou Eliáš a Mia!

Zatímco před pár desetiletími se rodiče snažili, aby jejich dítě jménem co nejvíce zapadlo, teď jako by to bylo naopak. Přibývá rodičů, kteří volí…celý článek

Podle ní si George oblíbil šerm a jeho sestra Charlotte jízdu na koni. "Šerm George fascinuje, ale myslím, že ze všeho nejvíc se mu líbí štíty, které šermíři nosí na obličeji," prohlásila vévodkyně. Přiznala také, že Charlotte by bývala ráda přišla, ale byla toho dne poněkud neklidná. "Ptala jsem se, co malou Charlotte baví, a ona mi řekla, že se jí libí koně a jízda na nich," prohlásila slavná britská paralympionička Natasha Baker, která soutěžila právě v jízdě na koni. 

GALERIE: Podívejte se, jak královské děti vyrostly

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku