Holčička na videu hystericky křičí: Neee! Sestřičku? Neee!

Holčička se vzteká v porodnici. Nechce mladší sestřičku.
VIDEO: Youtube
Sdílej na facebooku
22. května  2017 
 12:00

Křik, pláč a naprosté zoufalství. I tak může vypadat reakce na novorozeného sourozence. Dvouletá Piper je ze své nové sestřičky tak rozčarovaná, že chytne hysterický záchvat pláče. Podívejte se na toto naprosto šokující video.

Příchod sourozence nemusí být vždy harmonický. Některé děti ho přijímají s velkými obtížemi a celá situace je může pěkně vykolejit. 

Sourozenec? To ne! 15 fotek dětí, které nemají radost ze svých bratrů a sester

Sourozenec? To ne! 15 fotek dětí, které nemají radost ze svých bratrů a sester

Novorozenec má přinést do rodiny štěstí a lásku. Ovšem ne vždy tomu tak je. Zvláště starší sourozenci nového člena rodiny těžko přijímají. Žárlí, že…celý článekTřeba jako dvouletou holčičku Piper. Ta když zjistí, že si z porodnice odnesou domů novou sestřičku, začne se vztekat a křičet. Na videu se jí tatínek ptá, jestli má ráda svou novou sestru, ona hystericky křičí: „Neee, neee, neee!" Následuje další otázka, a to, zda si malou sestřičku odnesou domů. Hočička dál hystericky řve: „Neeeee.” Zoufalý tatínek se jí snaží vysvětlit, že miminka jsou malá a roztomilá, nemá šanci. Holčička dál zoufale pláče. 

Na konci videa se holčička válí na zemi a kope nohama. Chvilku to vypadá, že by ještě jednou chtěla vidět svou novou sestřičku. Když se jí však tatínek zeptá znovu, začne opět křičet: „Neeee!”

A takhle to vypadá v ideálním případě. Rozespalou holčičku rozněžní její novorozená sestra. Podívejte se na video:

Rozespalou holčičku rozněžní její novorozená sestra • VIDEO: Dojemné fotografie sourozenců, které vás chytnou za srdce!

Dojemné fotografie sourozenců, které vás chytnou za srdce!

Není nic roztomilejšího, než když se podíváte na fotky, na nichž se poprvé uvidí starší bratři nebo sestry se svými právě narozenými sourozenci. No…celý článek

Dojměte se! Malé děti se navzájem utěšují se svými sourozenci

Dojměte se! Malé děti se navzájem utěšují se svými sourozenci

Sourozenci se asi vždycky občas poškorpí, ale občas jsou k sežrání. Třeba když se navzájem utěšují a snaží se jeden druhého rozesmát nebo když je prostě…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku