Tahle žena je v 6. měsíci, ale má naprosto ploché břicho. Je to normální?

Sarah Stage
Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
20. července  2017 
 06:00

Modelka Sarah Stage je podruhé těhotná a rodit bude za necelé tři měsíce. Její fotografie, které uveřejňuje na sociálních sítích, vyvolávají doslova poprask. Není na nich totiž vůbec poznat, že by nějaké dítě čekala. Je to normální, nebo není? A vůbec – je to dobrý příklad pro ostatní těhotné ženy? Co myslíte vy?

Jistě mě teď nejméně polovina z vás nařkne z toho, že jí závidím. Ok, přiznávám bez mučení: tak trochu jí závidím. Nemá vůbec žádné těhotenské břicho, ani jednu strii, celulitidu, a až porodí, vyleze z porodnice stejně štíhlá, jako byla předtím. Ovšem závidím jí opravdu?

GALERIE: Podívejte se na těhotnou s úplně plochým břichem

Když si vzpomenu na svá tři těhotenství, pamatuji se především na tu úžasnou hrdost na to, že mám v břiše děti. Že jsou mou součástí, že jsou tam uvnitř a že to všichni kolem můžou vidět! Ano, byla jsem na své břicho pyšná. Ano, věděla jsem, že po porodu budu muset asi hodně makat, abych se zbavila aspoň několika přebytečných kilogramů, ale co. Stálo to za to. Navíc má těhotenství byla riziková, nesměla jsem nic, ani cvičit, ani věšet prádlo, jen ležet a čekat, jak to dopadne.

Jak rostou děti českých i zahraničních celebrit: Podívejte se, komu jsou podobné

Jak rostou děti českých i zahraničních celebrit: Podívejte se, komu jsou podobné

Ačkoli slavná zpěvačka Beyoncé přivedla očekávaná dvojčata na svět už v červnu, světu je představila až teď. Na sociální síti zveřejnila stylizovanou…celý článek

Modelka Sarah Stage z USA je momentálně podruhé těhotná. Je známá svou láskou k cvičení a už během prvního těhotenství vypadala skvěle. Bříško však přece jen nějaké měla. Dnes nemá vidět žádné – její břicho je vyrýsované a z fleku by mohla jít předvádět plavky na přehlídkové molo. Na Instagramu a na svých webových stránkách neustále ukazuje ostatním, že cvičit má smysl. A že je její snaha vypadat úžasně i během těhotenství velmi inspirující, o tom svědčí dva miliony lidí, kteří její profil sledují. Sarah totiž tvrdí, že žena nemusí automaticky přibrat desítky kilogramů, ale že i v těhotenství si může udržet co nejlepší postavu. Za vším stojí strava a cvičení, kterému se věnuje každý den.

Na vlastní kůži: 10 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a ve 40

Na vlastní kůži: 10 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a ve 40

Taky stále dokola čtete, jak si starší matky z řad celebrit své mateřství pochvalují, jak je děti donekonečna nabíjejí energií a jak je to celé bez…celý článek

Její denní cvičební rutina se skládá z russian twist, sklapovaček, dřepů a různých výpadů. Přestože ji spousta ostatních žen obdivuje, je taky spousta těch, kteří ji obviňují, že ubližuje svému nenarozenému dítěti. Ona se ale brání, že dítě je naprosto v pořádku. Lékař i její fitness trenér ji ujistili, že může i nadále cvičit, ale že má poslouchat své tělo. 

Ovšem i ona na svém profilu přece jen poznamenává: „Můj doktor mi dovolil, abych v cvičení pokračovala i během těhotenství. Ale nejsme všichni stejní, takže vy se nejprve poraďte s tím vaším lékařem.“ To si myslíme i my. Každé ženské tělo je jiné, a ne každé si může tohle dovolit. Dělejte tedy během těhotenství hlavně to, co považujete za správné vy, a taky to, co vám vaše tělo dovolí (a doktor). Mimochodem – co si myslíte o Sarah a jejím těle? Líbí se vám?

 

Jak zhubnout po porodu? Podívejte se na naše video: Tohle radí výživový poradce Petr Havlíček:

Odborníci na výživu Petr Havlíček a Karolína Hlavatá radí, jak zhubnout po porodu • VIDEO: 

 

 

Georgeovi jsou 4! Už nenosí podkolenky. Jakou mu Kate chystá oslavu?

Georgeovi jsou 4! Už nenosí podkolenky. Jakou mu Kate chystá oslavu?

Britskému princi Georgeovi budou v sobotu 22. července už čtyři roky. Bystří pozorovatelé si všimli, že se to odrazilo i na jeho oblečení – na královské…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku