Jak rostou děti českých i zahraničních celebrit: Podívejte se, komu jsou podobné

Angelina s dětmi
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
14. července  2017 
 18:00

Ačkoli slavná zpěvačka Beyoncé přivedla očekávaná dvojčata na svět už v červnu, světu je představila až teď. Na sociální síti zveřejnila stylizovanou fotku, na níž vypadá skoro jako bohorodička, a oznámila, že Siru Carterovi a Rumi je měsíc. Kdo další se poslední dobou nechal zvěčnit se svými potomky? 

Zatímco se Beyoncé a její manžel sžívají s dvojčaty, ostatní celebrity si s dětmi užívají volných dnů. Zpěvačka Gwen Stefani vzala děti na farmu poblíž Los Angeles, herečka Angelina Jolie do disneylandu, její kolegyně Charlize Theron do cukrárny a modelka Heidi Klum prostě na nákupy.

Podívejte se do GALERIE, jak si to všichni užívali s rodinou. A co na starosti s dětmi říká herečka Jana Stryková? 

Jana Stryková: Na vychovávání dětí by měla existovat vysoká škola • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku