Originální nápad! Rodiče fotí děti tak, jak by vás to asi nenapadlo

...
Foto: Boredpanda/Lolove.pl
Sdílej na facebooku
16. července  2017 
 06:00

Nezajímavých fotek dětí, které na nich vypadají jedno jako druhé, je plný svět. Jak to udělat jinak? Někdo na to jde návštěvou fotografa, který pořídí fotky s pomocí různých více či méně kýčovitých rekvizit, jiný zkusí vymyslet originální fotky sám. Přesně tak na to šli polští rodiče, kteří pořídili vtipné snímky svých dvou dětí spolu s matkou, aniž by při tom použili program Photoshop na úpravu fotek. 

Tihle dva rodiče nápaditými fotkami zaujali už před dvěma roky, když se jim narodila dcera Emilia. Byl jí měsíc a na fotkách vypadala, jako když létá. Autoři projektu jsou fotografové a blogeři, mají spolu dvě děti, které často fotografují v rámci svých projektů na vlastní blog o rodině a životním stylu.

Od té doby jim děti povyrostly a rozhodně nesedí v koutě. Zvláště starší Lenny miluje skákání ze všech druhů nábytku a předstírá, že umí létat. A malá sestra se snaží dělat všechno po něm. Rodiče se jim to snaží rozmlouvat, ale ne vždy to zabere.

Umělec fotil porod syna. Skutečně emotivní a živočišné snímky!

Umělec fotil porod syna. Skutečně emotivní a živočišné snímky!

Zděšené a nechápavé pohledy. Přesně tak reagovali lidé, když jim nastávající otec a oceňovaný umělec Buki Koshoni sdělil svůj záměr: fotografovat celý…celý článek

"Jednoho dne jsme si uvědomili, že až příliš často říkáme: ne, nedělej to. Nebo: ublížíš si," napsala matka Ania. Rozhodli se dětem umožnit dělat všechny ty rizikové věci, aniž by se u toho mohly zranit. Fotky napodobující létání nafotili bezpečně vleže, aniž by použili photoshop či jiný program na úpravu fotek. 

Emilia byla podle matky opravdu nadšená, že sama mohla udělat stojku na jedné ruce, a Lenny o sobě prohlásil, že je lepším fotbalistou než Ronaldo. "Někdy je potřeba jen trochu kreativity, aby děti mohly dělat zdánlivě nemožné věci a aby u toho byli všichni šťastní," uzavřela Ania svůj příspěvek. 

Mimochodem – ono je vyloženě zdravé děti v jejich nápadech podporovat:

Proč děti potřebují pohyb? • VIDEO: 

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Rodičovství je skvělá věc. Ale rozhodně to není procházka růžovou zahradou. Je to pěkná dřina, i když všechno běží hladce. Taky to u vás doma někdy…celý článek

Lulu, Milena, Axl, River... Jaká zvláštní jména daly celebrity dětem a proč?

Lulu, Milena, Axl, River... Jaká zvláštní jména daly celebrity dětem a proč?

River, přesněji řečeno River Rocket. Nebo Řeka Raketa. Přesně takhle se jmenuje nejmladší pátý potomek kuchařské hvězdy Jamieho Olivera a jeho ženy…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku