Krásná i méně povedená tetování jako důkaz lásky k dětem! Jak se vám líbí? | Supermámy

Krásná i méně povedená tetování jako důkaz lásky k dětem! Jak se vám líbí?

Foto: Instagram/Pinterest
Sdílej na facebooku
2. července  2018 
 06:00

Tetování a drsní chlapáci? Kdepak, dnes už tetování propadly i ženy, a dokonce si nechávají zvěčnit jména svých dětí nebo symboly mateřské lásky na svých tělech. Jak se vám líbí fotografie, které jsou důkazem lásky k dětem?

Podle průzkumu společnosti Lightspeed Research má na svém těle tetování 59 procent žen a pouze 41 procent mužů. Překvapující? Šokující? Proč ne. Ženy prý taky volí pro tetování jiné motivy a velikosti než chlapi. Když se pro tetování rozhodnou, obvykle s někým společně. Ženy taky berou tetování vážněji a spojují ho s určitým příběhem – často se nechávají tetovat s přáteli, partnerem nebo si ho spojují s narozením dětí.

Ovšem na rozdíl od vytetovaného jména partnera, s nímž nemusíte žít navždy, v tomto případě platí, že děti jsou s matkami spojeny napořád. Stejně jako tyhle matky, které si nechaly udělat tetování na důkaz své nekonečné lásky k potomkům. Podívejte se do galerie – jak se vám obrázky na těle líbí? Nechala byste se taky potetovat, nebo nikdy v životě?

 

Je to boj! Takhle doopravdy vypadá každodenní rodičovství

Je to boj! Takhle doopravdy vypadá každodenní rodičovství

Maria nám mluví z duše! Nic totiž nepotěší matku či otce smýkané každodenním rodičovstvím tolik jako vědomí, že v tom nejsou sami. Tahle výtvarnice to…celý článek

Proč je uspávací metoda „nechat vybrečet“ tolik kontroverzní?

Proč je uspávací metoda „nechat vybrečet“ tolik kontroverzní?

Některá miminka usínají naprosto předpisově, téměř na požádání, z jiných jejich totálně vyčerpaní a zoufalí rodiče doslova šílí a jsou ochotni, obrazně…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku