Krásná i méně povedená tetování jako důkaz lásky k dětem! Jak se vám líbí?

Krásná i méně povedená tetování jako důkaz lásky k dětem! Jak se vám líbí?
Fotografie
Foto: internal
Sdílej na facebooku
2. července  2018 
 06:00

Tetování a drsní chlapáci? Kdepak, dnes už tetování propadly i ženy, a dokonce si nechávají zvěčnit jména svých dětí nebo symboly mateřské lásky na svých tělech. Jak se vám líbí fotografie, které jsou důkazem lásky k dětem?

Podle průzkumu společnosti Lightspeed Research má na svém těle tetování 59 procent žen a pouze 41 procent mužů. Překvapující? Šokující? Proč ne. Ženy prý taky volí pro tetování jiné motivy a velikosti než chlapi. Když se pro tetování rozhodnou, obvykle s někým společně. Ženy taky berou tetování vážněji a spojují ho s určitým příběhem – často se nechávají tetovat s přáteli, partnerem nebo si ho spojují s narozením dětí.

Ovšem na rozdíl od vytetovaného jména partnera, s nímž nemusíte žít navždy, v tomto případě platí, že děti jsou s matkami spojeny napořád. Stejně jako tyhle matky, které si nechaly udělat tetování na důkaz své nekonečné lásky k potomkům. Podívejte se do galerie – jak se vám obrázky na těle líbí? Nechala byste se taky potetovat, nebo nikdy v životě?

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku