Kočky byly nadšené z novorozence! Jak to rodiče dokázali? | Supermámy

Kočky byly nadšené z novorozence! Jak to rodiče dokázali?

Alina vyrůstá obklopená kočkami
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
20. ledna  2019 
 06:00

Něco podobného řeší nejedna rodina, kde se zvířata na scéně objevila dříve než děti. Jak dosáhnout toho, aby spolu vycházely? Tihle Australané to zvládli lépe, než sami čekali! 

Cassie Carter doufala, že si jejich tři kočky na novorozence rychle zvyknou, ale když se s dcerou Alinou vracela domů po třech dnech v porodnici, nebyla si zrovna jistá tím, že se to povede.

Zatímco Kanye si zvykla hned, černý kocour Drake se cítil hodně nesvůj, přitom  to byl on, kdo se předtím nemohl nabažit těhotného břicha. Každopádně jedno pravidlo bylo jasné: holčička nikdy s kočkami nesměla zůstat sama, na to rodiče hodně dbali. 

Fotka miminka zabaleného do uniformy vojáka dojímá internet. Jak vznikla?

Fotka miminka zabaleného do uniformy vojáka dojímá internet. Jak vznikla?

Takových příběhů je bohužel spousta. Jenže tenhle dostal konkrétní obrysy, když maminka Brittany Harris vyfotila své malé miminko zabalené v…celý článek

Novopečená matka chtěla, aby si na novou členku rodiny zvykl i Drake, který byl stále vyděšený a z míst, kde dítě bylo, utíkal. Ale zároveň začal být na miminko zvědavý. Po pár týdnech už bylo všechno jinak – má svou vlastní deku přímo u holčičky v postýlce a miluje, když tam může spát. Ale jen ve dne, v noci to rodiče raději nedovolí. 

Jak se vám podobné sbližování dětí se zvířaty líbí? 

Z kočky se stala dokonalá chůva: Hlídala břicho v těhotenství, hlídá i miminko

Z kočky se stala dokonalá chůva: Hlídala břicho v těhotenství, hlídá i miminko

Tak tohle je Panda, dvouletá kočka. Donedávna fungovala jako domácí mazlíček. Ve chvíli, kdy její panička Liel Ainmar Assayag otěhotněla, stala se…celý článek

Chlapec má zvláštního mazlíčka. Kachna ho doprovází do postýlky i do vany

Chlapec má zvláštního mazlíčka. Kachna ho doprovází do postýlky i do vany

Děti často touží po domácím mazlíčkovi, většinou po pejscích, králících nebo kočkách. Malý Tyler však dostal v devíti měsících netradičního kamaráda…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku