12 nejlepších frází o rodině, které byste si měli opakovat každý den | Supermámy

12 nejlepších frází o rodině, které byste si měli opakovat každý den

Foto: iStock
Sdílej na facebooku
3. dubna  2019 
 06:00

Možná si řeknete, že nějaké citáty nebo fráze stejně skutečnou realitu nenahradí. To jistě ano, ale emotivní citáty nás můžou povzbudit, inspirovat a můžou nám osvětlit některé oblasti života, které bychom mohli jinak snadno přehlédnout. Inspirativní citáty jsou studnami moudrosti, které nás můžou vrátit zpátky na zem, můžou nás osvěžit nebo posilnit. Které byste si měli pamatovat?

Rodina není vždycky jen krev. Jsou to lidé ve vašem životě, kteří vás mají rádi. Jsou to ti, kteří vás berou takové, jací jste. Ti, kteří udělají všechno pro to, aby vás viděli usmívat se, a kteří vás budou milovat bez ohledu na to, co děláte.

 

Co můžete udělat pro podporu světového míru? Jděte domů a milujte svou rodinu! (Matka Tereza)

 

Říkejte tomu klan, říkejte tomu síť, říkejte tomu kmen, říkejte tomu rodina. Ať už tomu budete říkat jakkoli, potřebujete to! (Jane Howard)

Charlotte a George půjdou do skauta! Proč je tam jejich matka Kate chce přihlásit?

Charlotte a George půjdou do skauta! Proč je tam jejich matka Kate chce přihlásit?

Když vévodkyně Catherine před pár dny navštívila londýnské vedení skautské asociace, nechala se slyšet, že se jí skauting moc líbí. A že by ráda, aby…celý článek

 

Rodina je nejdůležitější věcí na světě. (Princezna Diana)

 

Mít místo, kam můžete jít, to je domov. Mít někoho, kdo vás miluje, je zázrak. Obojí je požehnání. (Donna Hedges)

 

Tváře členů rodiny jsou kouzelná zrcadla. Při pohledu na lidi, kteří k nám patří, vidíme minulost, přítomnost i budoucnost. (Gail Lumet Buckley)

 

Člověk by neměl nikdy zanedbávat svou rodinu kvůli práci. (Walt Disney)

 

Rodina je zkouškou svobody, protože rodina je jediná věc, kterou svobodný člověk zakládá pro sebe a dělá pro sebe. (Gilbert K. Chesterton)

 

7 projevů toho, že vás matka emocionálně zneužívá: Jak vám tím ubližuje?

7 projevů toho, že vás matka emocionálně zneužívá: Jak vám tím ubližuje?

Matky by měly být milující a měly by svým dětem pomáhat, aby se z nich stali sebevědomí lidé. Měly by jim dávat vnitřní sílu, kterou budou jednou potřebovat.…celý článek

 

Opouštíme domov, abychom hledali štěstí, a když ho získáme, půjdeme domů a podělíme se o něj se svou rodinou. (Anita Baker)

 

Rodina je jedním z největších mistrovských děl přírody. (George Santayana)

 

Rodina není jen důležitá, rodina je všechno. (Michal J. Fox)

 

V rodinném životě je láska olej, který usnadňuje tření, cement, který sbližuje a slepuje, a hudba, která přináší harmonii. (Friedrich Nietzsche)

 

 

Jak na to, aby odpověď na každou otázku nebyla jen „dobrý, mami“?

Jak na to, aby odpověď na každou otázku nebyla jen „dobrý, mami“?

Cítíte se tak trochu frustrovaná, když po usilovné snaze o smysluplný rozhovor s vaším potomkem následuje jen zamručení? A ať se pokoušíte o navázání…celý článek

Jakých chyb se rodiče dopouštějí po rozvodu? Tohle dětem nedělejte!

Jakých chyb se rodiče dopouštějí po rozvodu? Tohle dětem nedělejte!

V dokonalém světě se nikdo nerozvádí a každý se chová úžasně. Jenže nežijeme v dokonalém světě a rozvádíme se a bohužel se k sobě ne vždy chováme dobře.…celý článek

 

Pokud děláte těchto 5 věcí, můžete navždy pošlapat sebedůvěru svých dětí!

Pokud děláte těchto 5 věcí, můžete navždy pošlapat sebedůvěru svých dětí!

Možná si ani neuvědomujete, že některé činnosti či aktivity velmi významně ovlivňují vaše děti a že je můžou doslova zničit. Mnozí rodiče dělají každý…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku