Tenhle táta nás baví! S malou dcerou se fotí ve vtipných kostýmech

Hlavně, že je legrace. Otec se fotí s dcerkou ve vtipných kostýmech.
Foto: sbsolly
Sdílej na facebooku
22. července  2017 
 06:00

Fotky dětí v kostýmech nejsou jen výsadou žen. Tenhle táta je toho důkazem. A vtip a kreativita mu rozhodně nechybějí. Svou devítiměsíční dcerku Zoe fotí v převlecích a je vidět, že je to baví oba. Už se spolu proměnili v havajské tanečníky nebo cestovatele po safari. Na jedné fotce dokonce dcerku coby kuře z KFC posadil do známého papírového kyblíku na stehýnka. Jak originální!

Šestatřicetiletý prodavač vintage nábytku Sholom Ber Solomon pochází původně z Londýna, nyní se svou ženou Carli a devítiměsíční dcerkou Zoe žijí v Kalifornii. Ještě než se Zoe narodila, převlékal se do hloupých kostýmů sám, aby pobavil své přátele. Pak ale dostal geniální nápad, a to ten, že do svých zinscenovaných fotografií zapojí i svou dcerku.

"Se Zoe jsou fotografie mnohem lepší a roztomilejší. Já jsem jen obtloustlý chlapík, který má rád hloupé obrázky. Nápady, jaké fotky spolu vytvoříme, jsou nekonečné," řekl serveru Daily Mail pyšný otec. A svěřil se, že by se s dcerou rád fotil co nejdéle. "Mám v plánu fotit se s ní, dokud mě ona sama nechá. Klidně do puberty," dodal s úsměvem.

Jeho nejoblíbenější fotkou je ta s KFC kyblíkem a malou Zoe coby kuřetem. K tomuto obrázku má i vtipnou historku. "Žena za pultem v KFC nedokázala pochopit, proč člověk žádá o prázdný kbelík," řekl Solomon. "Musela se jít zeptat svého manažera, jak má nádobu ocenit. To byl zážitek!"

Kostýmy kupuje přes internet a stojí v průměru kolem 30 dolarů. Ne vždy jsou ale pro malou Zoe pohodlné. "Zoe byla vždy usměvavé dítě, ale trpasličí vousy se jí teda nelíbily," dodává Solomon.

Fotografie pořizuje jeho žena Carli a na sociálních sítích a Instagramu sklízí velký ohlas. To je právě to, co mladého tatínka těší a žene dál. "Zpětná vazba je pro mě strašně důležitá. Starší dámy si myslí, že bych z fotek měl udělat knihu pro rodinu a přátele. Mladší mi fandí a říkají, že fotky jsou skvělé," prozradil serveru Daily Mail Solomon.


Tenhle táta fotil svou těhotnou ženu týden co týden. Z fotek vytvořil tohle nápadité video:

Rozkošné: Hrdý otec se fotí s bříškem a plod srovnává se zeleninou • VIDEO: 

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku