Tenhle táta nás baví! S malou dcerou se fotí ve vtipných kostýmech

Hlavně, že je legrace. Otec se fotí s dcerkou ve vtipných kostýmech.
Foto: sbsolly
Sdílej na facebooku
22. července  2017 
 06:00

Fotky dětí v kostýmech nejsou jen výsadou žen. Tenhle táta je toho důkazem. A vtip a kreativita mu rozhodně nechybějí. Svou devítiměsíční dcerku Zoe fotí v převlecích a je vidět, že je to baví oba. Už se spolu proměnili v havajské tanečníky nebo cestovatele po safari. Na jedné fotce dokonce dcerku coby kuře z KFC posadil do známého papírového kyblíku na stehýnka. Jak originální!

Šestatřicetiletý prodavač vintage nábytku Sholom Ber Solomon pochází původně z Londýna, nyní se svou ženou Carli a devítiměsíční dcerkou Zoe žijí v Kalifornii. Ještě než se Zoe narodila, převlékal se do hloupých kostýmů sám, aby pobavil své přátele. Pak ale dostal geniální nápad, a to ten, že do svých zinscenovaných fotografií zapojí i svou dcerku.

"Se Zoe jsou fotografie mnohem lepší a roztomilejší. Já jsem jen obtloustlý chlapík, který má rád hloupé obrázky. Nápady, jaké fotky spolu vytvoříme, jsou nekonečné," řekl serveru Daily Mail pyšný otec. A svěřil se, že by se s dcerou rád fotil co nejdéle. "Mám v plánu fotit se s ní, dokud mě ona sama nechá. Klidně do puberty," dodal s úsměvem.

Lakují si nehty, malují se, pečou dorty a vyrábějí masky! Otcové, kteří žijí s dětmi sami

Lakují si nehty, malují se, pečou dorty a vyrábějí masky! Otcové, kteří žijí s dětmi sami

To, že někdy děti vyrůstají jen s matkou, už lidem přijde celkem běžné. Ale spousta dětí vyrůstá naopak jen s otcem, což s sebou přináší i některé…celý článek

Jeho nejoblíbenější fotkou je ta s KFC kyblíkem a malou Zoe coby kuřetem. K tomuto obrázku má i vtipnou historku. "Žena za pultem v KFC nedokázala pochopit, proč člověk žádá o prázdný kbelík," řekl Solomon. "Musela se jít zeptat svého manažera, jak má nádobu ocenit. To byl zážitek!"

Kostýmy kupuje přes internet a stojí v průměru kolem 30 dolarů. Ne vždy jsou ale pro malou Zoe pohodlné. "Zoe byla vždy usměvavé dítě, ale trpasličí vousy se jí teda nelíbily," dodává Solomon.

Fotografie pořizuje jeho žena Carli a na sociálních sítích a Instagramu sklízí velký ohlas. To je právě to, co mladého tatínka těší a žene dál. "Zpětná vazba je pro mě strašně důležitá. Starší dámy si myslí, že bych z fotek měl udělat knihu pro rodinu a přátele. Mladší mi fandí a říkají, že fotky jsou skvělé," prozradil serveru Daily Mail Solomon.


Tenhle táta fotil svou těhotnou ženu týden co týden. Z fotek vytvořil tohle nápadité video:

Rozkošné: Hrdý otec se fotí s bříškem a plod srovnává se zeleninou • VIDEO: 

 

Holčičky a panenky? Zapomeňte! Tyhle si hrají s něčím úplně jiným

Holčičky a panenky? Zapomeňte! Tyhle si hrají s něčím úplně jiným

Máte-li malou dceru, je pravděpodobné, že už dostala nějakou panenku. A možná víc než jednu. Protože všechny holky panenky milují, že? Kdepak! Hrát…celý článek

Senzační karikatury dětí a zvířat. Umělec tvoří z fotek lidí vtipné obrázky

Senzační karikatury dětí a zvířat. Umělec tvoří z fotek lidí vtipné obrázky

Představte si, že by se z vás, vašeho dítěte nebo domácího mazlíčka stal na chvíli komiksový hrdina. V dnešní době není nic nemožné. Americký umělec…celý článek

To nemyslíš vážně! Jak děti dokážou vytočit rodiče? Takhle!

To nemyslíš vážně! Jak děti dokážou vytočit rodiče? Takhle!

Znáte ty momenty, kdy vás děti dokážou rozpálit do běla? Koberce upatlané barvami, rozbitá vajíčka nebo počmárané zdi, to vše jsou situce, kdy byste…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku