Víme, co si k Vánocům přeje princ George! Tohle napsal do dopisu

Princ George svoje vánoční přání napsal, jeho otec William jej přímo ve Finsku předal Santa Clausovi.
Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
2. prosince  2017 
 10:00

Ještě v létě k narozeninám si princ George přál cokoli s dinosaury, teď před vánočními svátky je jeho přání jiné. Do dopisu Santa Clausovi, který jeho otec předal do nejpovolanějších rukou přímo ve Finsku, napsal, že chce policejní auto. 

Když se tento týden vydal britský princ William na státní návštěvu Finska, měl na programu i setkání se Santa Clausem. Ve čtvrtek mu v Helsinkách předal i dopis, do nějž jeho čtyřletý syn napsal – nikoli nakreslil – svoje vánoční přání: policejní auto. 

Celá akce proběhla na vánočních trzích v centru finského hlavního města. Princ George na svoje přání použil připravený dopis, do nějž jen stačilo doplnit přání a podpis, který už zvládne, ačkoli mu v létě byly teprve čtyři roky. 

"Nepřál si toho mnoho, takže žádost je určitě v pořádku," komentoval princ William přání svého syna pro BBC s tím, že je to vážně hodný kluk. O tom, co si přeje malá princezna Charlotte, se královský palác nezmínil.

Podívejte se, jak rostou děti Kate a Williama

 

Matky, neblbněte! Ženy, které nekojí do tří a nespí s dětmi v posteli, je taky milují

Matky, neblbněte! Ženy, které nekojí do tří a nespí s dětmi v posteli, je taky milují

Děláme si legraci z matek, které v sedmdesátých a osmdesátých letech soutěžily, kdo dítě dříve naučí na nočník. Přitom stále děláme to samé, jen disciplíny…celý článek

Lechtáte děti? Ubližujete jim a omezujete jejich svobodu, zní varování

Lechtáte děti? Ubližujete jim a omezujete jejich svobodu, zní varování

Zlechtal vás někdo někdy tak, že jste se nemohli ani hnout, protože jste se smíchem vydali ze všech sil? Jak jste se cítili? Přišlo vám to celé jako…celý článek

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku