Děti českých celebrit: Kam si vyrazily s rodiči a jak vyrostly?

Herec Tomáš Matonoha a jeho manželka herečka Lucie Benešová a děti Štěpán Matonoha (světlá košile) a dcera Lara (červené šaty) na "sushi party" v restauraci Tasting 365. Nejstarší syn Lucie Lucián Blažek (v tmavé košili) přišel s přítelkyní.
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
18. listopadu  2017 
 06:00

České celebrity berou čas od času své děti na premiéry filmů, křty knih či různé večírky. A když se rodiče baví, děti pak mohou využít jejich nepozornosti a řádit. Třeba jako syn Jiřího Macháčka Antonín s dcerou Ani Geislerové Stellou. Vypadá to, že si děti večírek opravdu užívaly. A jejich rodiče aspoň mohli v klidu popíjet. Ideální stav. A co ostatní slavní rodiče, kam vzali své ratolesti?

Rostou jako z vody. Kdo? No přece děti českých celebrit. Sem tam se se svými slavnými rodiči objeví na nějaké akci a hned jsou terčem fotografů. Aby ne, vždyť každého zajímá, jak se změnily a komu se podobají. A pokud i vy jste zvědaví, podívejte se na fotky do naší GALERIE.

Herečtí kolegové Jiří Macháček a Aňa Geislerová vzali své děti na premiéru filmu Nápadník. A podle fotek to vypadá, že si jejich potomci skvěle rozuměli. Stejně jako jejich rodiče, kteří z akce odcházeli někdy kolem půlnoci.

Jitka Čvančarová vyvezla syna Theodora Christiana. Jak se jmenují děti českých celebrit?

Jitka Čvančarová vyvezla syna Theodora Christiana. Jak se jmenují děti českých celebrit?

Babyboom mezi tuzemskými celebritami pokračuje. A jako by se předháněly nejen v plození dětí, ale i v originalitě jmen, jaká jim dávají. Některá už…celý článek

Moderátor Aleš Háma, herečka Vendula Křížová, zpěvačka Kateřina Mátlová a další známé osobnosti vyrazili se svými dětmi do cirkusu Berousek, kde si mnozí mohli pohladit a podržet živého krokodýla. Využil toho například nejmladší syn Aleše Hámy Mikuláš.

Jak to sluší dětem českých celebrit, se můžete podívat do naší FOTOGALERIE

Herečka a moderátorka Míša Maurerová se zase ukázala na tiskové konferenci Bedekr IV. se svými dvojčaty Pepíkem a Madlenkou.

Jak rostou děti českých i zahraničních celebrit: Podívejte se, komu jsou podobné

Jak rostou děti českých i zahraničních celebrit: Podívejte se, komu jsou podobné

Ačkoli slavná zpěvačka Beyoncé přivedla očekávaná dvojčata na svět už v červnu, světu je představila až teď. Na sociální síti zveřejnila stylizovanou…celý článek

Také na workshopu pro děti s interaktivní knihou Alfabeta se objevilo mnoho známých tváří. Například zpěvák Kryštof Michal, bývalý frontman kapely Support Lesbiens, s manželkou a dcerou Elsou, která je celá maminka. Byl tu také novinář Pavel Novotný se svými dcerami Sárou a Laurou nebo DJ Lucca se syny Michalem a Františkem, které má s hudebníkem Michalem Dvořákem známým z kapely Lucie.

9 slavných žen se svěřilo: Jaké to bylo, když kojily?

9 slavných žen se svěřilo: Jaké to bylo, když kojily. • VIDEO: 

A na večírcích se ukázaly i starší a dospělé děti. Svého tatínka Janka Ledeckého přišly na premiéru muzikálu IAGO podpořit děti Ester a Jonáš, na křtu knihy doktorky Kateřiny Cajthamlové se objevil syn Petr a dcera Anna. A 65. narozeniny Mikyho Žbirky oslavili společně s ním i jeho dcera Linda a syn David.

Do kouta na hanbu, žádné dárky a sladkosti. 15 přísných rodičů ze světa celebrit

Do kouta na hanbu, žádné dárky a sladkosti. 15  přísných rodičů ze světa celebrit

Mysleli jste si, že děti slavných rodičů mají volnější výchovu? Omyl. Někdy mají přísnější pravidla než jejich vrstevníci. Často nesmějí koukat na…celý článek

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Zatímco některé celebrity se snaží, aby se jejich děti před objektivy moc neobjevovaly, jiné je prezentují jako nedílnou součást svého života a běžně…celý článek

Jak si užívají volna děti Angeliny Jolie, Julie Roberts a dalších celebrit?

Jak si užívají volna děti Angeliny Jolie, Julie Roberts a dalších celebrit?

Slavné herečky a zpěvačky jsou mámy jako každé jiné. I když často nechtějí své děti vystavovat objektivům, přesto je berou na pláž, do parku nebo třeba…celý článek
Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku