70 fotek z prvního setkání prarodičů s vnoučaty. Něha, dojetí a trocha smutku

Babička (92) se poprvé setkává s dvoudenní vnučkou
Foto: Internet
Sdílej na facebooku
28. dubna  2020 
 06:00

Chcete vidět fotky, které vás dostanou? Tady je máte! Fotografie starých lidí, kteří poprvé drží v ruce své vnouče, vás nejspíše dojmou stejně jako nás v redakci. Tahle galerie teď působí o to dojemněji, že vnoučata se s prarodiči vlastně setkávat nemohou. 

Často jde i o mimořádně silné fotky, když je jasné, že dědeček nebo babička nebo ještě o generaci starší příbuzní jsou vážně nemocní a jejich dny se krátí.

Máloco na světě je tak krásné, dojemné a někdy také svým způsobem smutné jako pohled na prarodiče, kteří se poprvé setkávají s novorozenými vnukem či vnučkou. Těžko se ubránit emocím, jak ostatně dokládá i tahle galerie, kterou dali dohromady editoři webu boredpanda.com. 

Schválně si přečtěte i popisky pod fotkami, jejich autoři tam píší, jak fotky vznikly, kdo na nich je a proč jsou pro ně tak důležité. 

GALERIE: První setkání s vnoučaty a pravnoučaty

Některé snímky jsou prostě něžné, radostné, je na nich vidět štěstí, jiné jsou vzácné i tím, že jde o první, ale zároveň také poslední setkání předtím, než babička nebo dědeček zemřeli. 

A tady máte video s jednou babičkou navíc: Neslyšící babička učí hluchou vnučku znakovou řeč:

Neslyšící babička učí hluchou vnučku znakovou řeč • VIDEO: 

20 věcí, na které se ptejte dětí, když přijdou ze školy

20 věcí, na které se ptejte dětí, když přijdou ze školy

Jaká je první otázka, kterou položíte svému dítěti, když se vrátí ze školy? Jestli je to obligátní "jak to dnes šlo?", jen těžko můžete očekávat jinou…celý článek

Máte s partnerem hnědé oči? Vaše dítě je může mít modré! Jak je to možné?

Máte s partnerem hnědé oči? Vaše dítě je může mít  modré! Jak je to možné?

Máte modré oči? Pak vězte, že jste patrně, i když hodně vzdáleně, příbuzní i s ostatními modrookými lidmi. Modré oči jsou vlastně genetickou mutací…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku