Kate a William s dětmi přejí veselé Vánoce! Královská rodina zveřejnila novou fotku

Tohle bude mít královská rodina na vánočních přáních
Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
14. prosince  2018 
 07:12

Asi to není fotka z posledních dnů, vzhledem k počasí, ale rozhodně se objeví na vánočních přáních královské rodiny. Řeč je o novém snímku Kate, Williama a jejich dětí, který dnes zveřejnili na Instagramu. Rodina je tu i s nejmladším synem Louisem, který se narodil letos na jaře. 

Britská královská rodina, zdá se, miluje fotografování a sociální sítě. Na Instagramu nedávno – v listopadu – postupně zveřejnili čtyři nové fotky u příležitosti sedmdesátin prince Charlese. Na dvou z nich je dědeček obklopen svými syny, jejich manželkami a vnoučaty. Na další je jen se syny a nejroztomilejší byla ta zveřejněná jako poslední – na ní Charles chová nejmladšího člena královské rodiny: Louise.  

Zkoušeli jsme sirup na lepší imunitu
Vyzkoušeli jsme sirup na posílení imunity. Jak funguje a chutná?

Zatímco potomek Harryho a Meghan se má narodit až na jaře, starší William se svou manželkou Kate už má děti tři. Na fotce ze zahrad Clarence House po dlouhé době ukázali nejmladšího Louise, který se narodil letos na jaře. 

Pětiletého George, na rozdíl od spousty jiných fotek zde rozesmátého, drží na klíně dědeček Charles a tříletá Charlotte se tulí k jeho ženě Camille, vévodkyni z Cornwallu. Na jedné nově zveřejněné fotce je Charles se svými syny ve slavnostních uniformách.

Je zjevné, že snímky vznikly už před časem, všichni mají letní oblečení a Meghan ještě nemá těhotenské bříško. 

 

 

Charlotte a George byli tak roztomilí! Jak to na svatbě slušelo královským dětem

Charlotte a George byli tak roztomilí! Jak to na svatbě slušelo královským dětem

Dvě starší děti Kate a Williama se svatebního obřadu prince Harryho a jeho snoubenky Meghan Markle zúčastnily coby součást desetičlenné skupiny družiček…celý článek

Kim Kardashian dovolila pětileté dceři rtěnku, Angelina Jolie vzala děti na brusle

Kim Kardashian dovolila pětileté dceři rtěnku, Angelina Jolie vzala děti na brusle

Mají nepochybně mnohem více peněz, ale jinak žijí v mnohém dost podobně jako kdokoli z nás. Chodí do kina, na kafe, navštěvují se s kamarády. Ale pravda,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku