Amal Clooney ukázala rozkošná dvojčata. Alexandrovi a Elle je rok a půl

Amal a George Clooney zatím fotkami dětí šetřili
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
7. prosince  2018 
 13:19

Syn a dcera slavného páru se narodili v červnu 2017 a teprve teď vznikly foky, na kterých jsou obě děti vidět. Amal Clooney se s dětmi nechala vyfotit u hotelu v New Yorku. A minimálně jedno je jisté: malý Alexander je podobný svému otci Georgeovi.  

Skvělá právnička Amal Clooney se i s dětmi nechala vyfotit před hotelem The Four Seasons v New Yorku, odkud později odcestovala na bostonskou konferenci o postavení žen ve společnosti. 

Malý Alexander se netvářil zrovna nadšeně, ale tak nezapřel rysy po svém otci. Bude Ella podobná matce? Mohlo by to tak být. Amal se nechala slyšet, že děti už nějaký čas říkají slova máma a táta a učí se další. 

„Nepláčou. Vlastně brečím víc já, teď asi tak čtyřikrát denně, protože jsem hrozně unavený," řekl před časem slavný herec a doplnil: „Všechny mí kamarádi mají děti a já jsem kmotr asi dvaceti z nich, takže jsem věděl, do čeho jdu. Velké překvapení pro mě ale bylo, jak jsou dvojčata daleko náročnější než jenom jedno dítě. Není to jen dvakrát tolik práce, je to ještě víc než to." Přiznal také, že většina práce kolem dětí leží na jeho ženě Amal. 

Takhle vyrostly děti celebrit! Suri Cruise, Harper Beckham a malý Pljuščenko

Takhle vyrostly děti celebrit! Suri Cruise, Harper Beckham a malý Pljuščenko

Dceři herců Toma Cruise a Katie Holmes, tmavovlasé parádnici Suri, bude příští rok třináct, stejně jako Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, která se cítí být…celý článek

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Domluvit se s batolaty a předškoláky do nějakých tří pěti let je někdy těžké. Existuje přitom celkem jednoduchý trik, který to může hodně usnadnit.…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku