Amal Clooney ukázala rozkošná dvojčata. Alexandrovi a Elle je rok a půl | Supermámy

Amal Clooney ukázala rozkošná dvojčata. Alexandrovi a Elle je rok a půl

Amal a George Clooney zatím fotkami dětí šetřili
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
7. prosince  2018 
 13:19

Syn a dcera slavného páru se narodili v červnu 2017 a teprve teď vznikly foky, na kterých jsou obě děti vidět. Amal Clooney se s dětmi nechala vyfotit u hotelu v New Yorku. A minimálně jedno je jisté: malý Alexander je podobný svému otci Georgeovi.  

Skvělá právnička Amal Clooney se i s dětmi nechala vyfotit před hotelem The Four Seasons v New Yorku, odkud později odcestovala na bostonskou konferenci o postavení žen ve společnosti. 

Malý Alexander se netvářil zrovna nadšeně, ale tak nezapřel rysy po svém otci. Bude Ella podobná matce? Mohlo by to tak být. Amal se nechala slyšet, že děti už nějaký čas říkají slova máma a táta a učí se další. 

„Nepláčou. Vlastně brečím víc já, teď asi tak čtyřikrát denně, protože jsem hrozně unavený," řekl před časem slavný herec a doplnil: „Všechny mí kamarádi mají děti a já jsem kmotr asi dvaceti z nich, takže jsem věděl, do čeho jdu. Velké překvapení pro mě ale bylo, jak jsou dvojčata daleko náročnější než jenom jedno dítě. Není to jen dvakrát tolik práce, je to ještě víc než to." Přiznal také, že většina práce kolem dětí leží na jeho ženě Amal. 

Takhle vyrostly děti celebrit! Suri Cruise, Harper Beckham a malý Pljuščenko

Takhle vyrostly děti celebrit! Suri Cruise, Harper Beckham a malý Pljuščenko

Dceři herců Toma Cruise a Katie Holmes, tmavovlasé parádnici Suri, bude příští rok třináct, stejně jako Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, která se cítí být…celý článek

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Domluvit se s batolaty a předškoláky do nějakých tří pěti let je někdy těžké. Existuje přitom celkem jednoduchý trik, který to může hodně usnadnit.…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Prasák Babiš, mladé dělohy a výchova…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku