Matka sama vyfotografovala narození svého syna! Jak to dokázala?

První minuty po narození
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
12. února  2017 
 10:00

Na co všechno jste myslela v momentě, kdy přišlo na svět vaše dítě? Tahle Američanka se snažila nezapomenout zmáčknout spoušť a vyfotit novorozeného syna. A povedlo se jí to skvěle. 

Lauren Chenault (24) se živí jako fotografka, zaměřuje se zejména na svatby, narozeniny, ale fotí i přírodu a různé události. Asi největší rozruch vzbudila teď, když nafotila narození svého druhého dítěte. 

Syn Kai Arthur přišel na svět letos 30. ledna a Lauren ho dokázala zachytit hned během první minuty po příchodu na svět, protože fotoaparát měla v pohotovosti položený na hrudníku. 

Monika Absolonová to od matek příšerně schytala za reklamu na umělé mléko

Monika Absolonová to od matek příšerně schytala za reklamu na umělé mléko

Když se zpěvačka Monika Absolonová na Facebooku pochlubila, že natočila reklamu na mléko pro děti, asi netušila, že spíše než obdiv svých fanoušků…celý článek

Ve skutečnosti chtěla takhle zachytit už své první dítě, roční dceru Kailiah, ale tehdy to nedokázala zorganizovat. Teď s tím počítala předem a povedlo se to. Na porodním sále s ní byli manžel a čtyři další blízcí přátelé. Fotky vyšly i díky tomu, že předem poprosila své přítelkyně, aby jí v momentu, kdy se miminko vyklube ven, podržely nohy, a ty tak nepřekážely v záběru. Přesně tohle totiž u prvního porodu nevyšlo. GALERIE: Podívejte se na narození fotografčina syna

 

"Byl to úžasný zážitek, díky němuž mám fotografii svého syna jen několik sekund poté, co se narodil. Porod je úžasná věc, a já jsem si ho navíc vyfotila," řekla Lauren magazínu Baable. A když jednu z fotek dala na Facebook, napsala, že ví, že je trochu šílená, ale že je šťastná, že fotky pořídila. 

Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Je svým způsobem uklidňující, že snad nejsledovanější rodičovský pár světa – Kate Middleton a princ William – řeší s dětmi stejné situace…celý článek

Lauren není jediná, komu se povedlo něco podobného. Před pár týdny jedna Australanka Sarah Toyer nafotila skoro sama porod svého čtvrtého dítěte, které na svět přišlo císařským řezem.

Na vlastní kůži: Matkou po čtyřicítce? Tohle všechno vás čeká!

Na vlastní kůži: Matkou po čtyřicítce? Tohle všechno vás čeká!

Před pár dny jsem byla na maturitním plese nejstaršího syna. Bylo to fajn a nebylo špatné být tam mezi rodiči skoro nejmladší. Už před dvaceti lety…celý článek

Mohou za to rodiče! 7 výchovných chyb, kvůli nimž mají děti nízké sebevědomí a nedaří se jim

Mohou za to rodiče! 7 výchovných chyb, kvůli nimž mají děti nízké sebevědomí a nedaří se jim

Cesta do pekla je někdy dlážděna dobrými úmysly. Platí to i o výchově – někdy se snažíme dělat pro děti to nejlepší, ale nevědomky jim tím ubližujeme…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku