Proč porod vlastně tolik bolí: Co se při něm děje?

Foto: iStock
Sdílej na facebooku
6. března  2017 
 06:00

Porod bolí vždycky, ale každou ženu jinak. Roli hraje délka porodu, postup dítěte, individuální snášenlivost bolesti a spousta dalších věcí. Někdo se snaží brát věci, jak přicházejí, a dopředu to moc neřešit, jiné ženy uklidní, když vědí, co a proč se při porodu děje. Tady ty informace máte. 

Porod je nezapomenutelný a více či méně bolestný zážitek. Tak to prostě je. A po roce bychom do toho klidně šly znova, bolest nebolest. I když víme, jaké to bylo, jak jsme trpěly. Jenže ten výsledek stojí za všechny bolesti světa.

Dítě přišlo na svět v plodovém obalu • VIDEO: 

Proto vám prozradíme, jaké druhy porodních bolestí existují, abyste byla připravená. Připadá vám, že je to vlastně jedno? Je to zkrátka bolest a žádné rozdíly nejsou? Věřte, že ano. Pokusili jsme se vám je pomocí zkušeností maminek rozlišit.

Jak vypadají FÁZE PORODU a co se při nich děje? 

Tohle jsou nejkrásnější a nejdojemnější porodní fotky roku 2017

Tohle jsou nejkrásnější a nejdojemnější porodní fotky roku 2017

Bolest, někdy trvající celé hodiny, vyčerpání a pak obrovská radost. Přesně takové situace včetně různých něžných momentů zachycují následující fotky,…celý článek

Neuvěříte, čím háčkované chobotnice pomáhají předčasně narozeným miminkům

Neuvěříte, čím háčkované chobotnice pomáhají předčasně narozeným miminkům

Na háčkované čepičky u malinkých miminek jsme už zvyklí i v českých porodnicích, ovšem háčkované chobotničky? Personál v porodnici v Pool Hospital…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Maminka.cz/Erika Pilátová

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku