Příšerné dorty na oslavu narození dítěte. Jak z učebnice anatomie! | Supermámy

Příšerné dorty na oslavu narození dítěte. Jak z učebnice anatomie!

Dorty na oslavu brzkého narození dítěte. Vážně?
Foto: Pinterest, Facebook, archiv
Sdílej na facebooku
27. srpna  2017 
 08:30

Znáte fenomén baby shower? Je to vlastně oslava blížícího se narození dítěte, při které se většinou u budoucí matky doma sejdou její kamarádky a obdaří ji různými více či méně praktickými dárky. Potud fajn. Ale součástí oslavy bývají i dorty. A ty bývají příšerné a my je prostě nechápeme. 

Tolik práce, a taková hrůza z toho vzejde. Přesně tohle nás napadá, když se díváme na přehlídku dortů, které se podávaly na baby shower. Jako by nestačil obyčejný dobrý dort, dělají se tematické. Ale ani to mnoha autorkám zjevně nestačí a rozhodly se závěr těhotenství svým kamarádkám zpestřit. 

Jako by se rozhodly těhotné před porodem pořádně vyděsit. Neváhají přitom jít do detailů, takže zobrazují vaginu, krev, chirurgické nástoje, detaily ochlupení a snad ani nechceme zkoumat, co všechno ještě. I když – někdy se pokoušejí být vtipné. Ale to je možná ještě horší. Ostatně, posuďte sami, tady je naše GALERIE

Porody samy můžou být sice bolestivé, ale setkání s miminkem jsou krásná. Jako ukazuje třeba následující video:

První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry! • VIDEO: 

Nový člen smečky: Psi a kočky chrání novorozené děti, podívejte se

Nový člen smečky: Psi a kočky chrání novorozené děti, podívejte se

V mnohých domácnostech se s napětím očekává, jak novorozené miminko přijme starší sourozenec, jinde se musí vypořádat s reakcí psa nebo kočky. Ne každý…celý článek

Bohyně kojení: Líbí se vám kontroverzní a přitom něžné fotky?

Bohyně kojení: Líbí se vám kontroverzní a přitom něžné fotky?

Fotografka Ivette Ivens je velkou příznivkyní kojení, a to včetně kojení na veřejnosti, které část lidí odsuzuje. Ona se na takovou kritiku rozhodla…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red, red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku