To chtělo odvahu! Ženy ukázaly, jak vypadalo jejich tělo po porodu

Lei Hosseinzadeh obdivujeme, že jí jizva po císaři nezabránila, aby si užívala slunečných dnů v bikinách. Bravo!
Foto: IG/leishki
Sdílej na facebooku
13. března  2020 
 06:00

Tyto fotografie jsou skutečné. Jsou na nich ženy, které mají po porodu nevzhledné spodní prádlo s obrovskou vložkou, na břiše jizvy nebo strie a neustále odsávají mléko nebo kojí. Žádné naaranžované snímky pro sociální sítě. Drsná mateřská realita. Přesto většinou tvrdí: stojí to za to!

Tyhle fotografie vás nemají vyděsit, jen chtějí ukázat realitu. Takovou, o které se málo mluví, nepíše a která se nefotí. Jedna z čerstvých maminek Amanda Bacon vložila na své facebookové stránky fotku, kde hrdý otec drží miminko, zatímco ona je v pozadí s obrovskou poporodní vložkou mezi nohama.

Mnozí si mysleli, že šlo o omyl, ale opak je pravdou. "Sdílím tuto fotku, protože je skutečná. Tohle je realita mateřství. Mít dítě je úžasná zkušenost, ale o tom, jak se žena cítí po porodu, už se nemluví. A už vůbec se to nefotí," vysvětlila Bacon. A zřejmě má pravdu. Její příspěvek získal 115 tisíc komentářů a sdílelo ho 166 tisíc lidí.

Aby to bylo všem jasné, pod příspěvek musela vložit komentář: "Poznámka: tuhle fotku jsem nahrála já, nikoliv můj manžel!"

Průvodce těhotenstvím ve dvou minutách:

I ostatní ženy musely projevit velikou odvahu, aby na sociální sítě nahrály tyto fotografie. Podívat se na ně můžete v naší FOTOGALERII.

Sdílej na facebooku
Autor: kog
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy