To chtělo odvahu! Ženy ukázaly, jak vypadalo jejich tělo po porodu | Supermámy

To chtělo odvahu! Ženy ukázaly, jak vypadalo jejich tělo po porodu

Lei Hosseinzadeh obdivujeme, že jí jizva po císaři nezabránila, aby si užívala slunečných dnů v bikinách. Bravo!
Foto: IG/leishki
Sdílej na facebooku
13. března  2020 
 06:00

Tyto fotografie jsou skutečné. Jsou na nich ženy, které mají po porodu nevzhledné spodní prádlo s obrovskou vložkou, na břiše jizvy nebo strie a neustále odsávají mléko nebo kojí. Žádné naaranžované snímky pro sociální sítě. Drsná mateřská realita. Přesto většinou tvrdí: stojí to za to!

Tyhle fotografie vás nemají vyděsit, jen chtějí ukázat realitu. Takovou, o které se málo mluví, nepíše a která se nefotí. Jedna z čerstvých maminek Amanda Bacon vložila na své facebookové stránky fotku, kde hrdý otec drží miminko, zatímco ona je v pozadí s obrovskou poporodní vložkou mezi nohama.

Skutečné břicho tři týdny po porodu! Matka se nafotila, aby povzbudila ostatní

Skutečné břicho tři týdny po porodu! Matka se nafotila, aby povzbudila ostatní

Kristen Sullivan je štíhlá žena. Ale ani její břicho se po těhotenství a porodu nevrátilo hned do původní velikosti a navíc na něm zůstaly patrné stopy…celý článek

Mnozí si mysleli, že šlo o omyl, ale opak je pravdou. "Sdílím tuto fotku, protože je skutečná. Tohle je realita mateřství. Mít dítě je úžasná zkušenost, ale o tom, jak se žena cítí po porodu, už se nemluví. A už vůbec se to nefotí," vysvětlila Bacon. A zřejmě má pravdu. Její příspěvek získal 115 tisíc komentářů a sdílelo ho 166 tisíc lidí.

Aby to bylo všem jasné, pod příspěvek musela vložit komentář: "Poznámka: tuhle fotku jsem nahrála já, nikoliv můj manžel!"

Průvodce těhotenstvím ve dvou minutách:

Průvodce těhotenstvím ve dvou minutách • VIDEO: 

I ostatní ženy musely projevit velikou odvahu, aby na sociální sítě nahrály tyto fotografie. Podívat se na ně můžete v naší FOTOGALERII.

Velké díky sestrám a porodním asistentkám. Takhle pečují o rodící ženy

Velké díky sestrám a porodním asistentkám. Takhle pečují o rodící ženy

První hodiny po porodu nebývají nejjednodušší. Euforii střídá vyčerpání. Žena je unavená, často i zraněná, zároveň se musí postarat nejen o sebe, ale…celý článek

Drsná realita těhotenství! Fotografka přesně zachytila nevolnosti, trapasy a vyčerpání

Drsná realita těhotenství! Fotografka přesně zachytila nevolnosti, trapasy a vyčerpání

Ano. Těhotenství může být tím nejkrásnějším obdobím v životě ženy, ale co si budeme nalhávat, často je tomu právě naopak. A proto se fotografka Danielle…celý článek

Je to síla! Porod z naprosté blízkosti. Takhle jste ho ještě neviděli

Je to síla! Porod z naprosté blízkosti. Takhle jste ho ještě neviděli

"Měla jsem tu čest a účastnila jsem se nejúžasnějšího zázraku světa. Zázraku zrození," napsala na svůj blog fotografka z Londýna, která si říká Ania…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku