Tohle s vašimi prsy udělá těhotenství a kojení, ukazuje blogerka | Supermámy

Tohle s vašimi prsy udělá těhotenství a kojení, ukazuje blogerka

Blogerka natočila video, v němž ukazuje, jak se mění prsa během těhotenství
Foto: Instagram/SuperStyler
Sdílej na facebooku
23. ledna  2019 
 06:00

Polská blogerka Marta Lech-Maciejewska je nejen krásná, ale taky vtipná žena, která se nerozpakuje udělat si legraci sama ze sebe. V následujícím videu ukazuje, jak moc se mění ženská prsa během těhotenství a po porodu při kojení. 

Polská blogerka ve svém blogu SuperStyler píše o mateřství, módě i kosmetice. A umí to dělat velmi vtipně. Třeba tohle video, v němž ukazuje změny na ženském těle během těhotenství a po porodu. Jako pomůcku použila ovoce a výsledek je opravdu komický. Ale nebojte, tak hrozné, jak to Marta ukazuje, to vážně není. I když si tak někdy můžete připadat.

Podívejte se na fotky polské blogerky do GALERIE

VIDEO: Jaké je být mámou doopravdy? Ilustrátorka zachycuje realitu mateřství

Jaké je být mámou doopravdy? Ilustrátorka zachycuje realitu mateřství • VIDEO: 

Dcery Diany Kobzanové, synové Karolíny Kurkové: Takhle vypadají děti českých modelek!

Dcery Diany Kobzanové, synové Karolíny Kurkové: Takhle vypadají děti českých modelek!

Zatímco některé modelky snímky se svými dětmi spíše šetří a na oficiální akce je nevodí, jako třeba Helena Houdová, jiné se jimi netají a nechávají…celý článek

To nevyšlo! Když se rodinné fotky vůbec nepovedou

To nevyšlo! Když se rodinné fotky vůbec nepovedou

Objednáte fotografa, obléknete sobě i dětem sváteční šaty a těšíte se, že budete mít pěknou vzpomínku v podobě fotografie do rámečku. Jenže ouha. Ne…celý článek

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku