Synové Herzigové, Kurkové a Krainové, dcery Kobzanové: Jak rostou potomci českých modelek!

Eva Herzigová se syny Georgem, Edwardem a Philipem.
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
16. dubna  2020 
 06:00

Zatímco některé modelky snímky se svými dětmi spíše šetří a na oficiální akce je nevodí, jako třeba Helena Houdová, jiné se jimi netají a nechávají se fotit společně, jako třeba Karolína Kurková nebo Tereza Maxová. A podoba dětí se slavnými matkami bývá někdy patrná na první pohled. Ostatně, posuďte sami. 

"Popisovat, jak umývám rozjívené skoro čtyřleté dítě, když se mi další mrská v náruči, vám nebudu, stručně – JE TO NA PALICI. Pochopitelně nejlepší zábava je lítat po patře nahatá, 6x si natlouct hubu, utíkat přede mnou rovnou z vany – já letím s miminem v jedný a ručníkem v druhý ruce za ní, ječím, že jestli okamžitě nepřestane lítat a neoblíkne se, přijde policajt a zavře ji do vězení, řeknu to tatínkovi," popsala před časem svůj rodinný život na Instagramu modelka Diana Kobzanová, která spolu s hokejistou Michalem Frolíkem v Kanadě vychovává dcery Ellu a Lilly.

Právě Instagram se stal místem, kde modelky stejně jako další celebrity své děti světu ukazují nejčastěji, často ho používá další česká modelka Simona Krainová, která sem dává fotky synů Bruna a Maxe. Snímky nešetří ani modelka Helena Houdová, dříve spíše zdrženlivější – své tři děti Daveeda (8), Dariena (10) a malou Deiu (6) vychovává alternativně a na sítích často ukazuje záběry z jejich života.  

Podívejte se do galerie na potomky světových topmodelek.

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy