Synové Herzigové, Kurkové a Krainové, dcery Kobzanové: Jak rostou potomci českých modelek! | Supermámy

Synové Herzigové, Kurkové a Krainové, dcery Kobzanové: Jak rostou potomci českých modelek!

Eva Herzigová se syny Georgem, Edwardem a Philipem.
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
16. dubna  2020 
 06:00

Zatímco některé modelky snímky se svými dětmi spíše šetří a na oficiální akce je nevodí, jako třeba Helena Houdová, jiné se jimi netají a nechávají se fotit společně, jako třeba Karolína Kurková nebo Tereza Maxová. A podoba dětí se slavnými matkami bývá někdy patrná na první pohled. Ostatně, posuďte sami. 

"Popisovat, jak umývám rozjívené skoro čtyřleté dítě, když se mi další mrská v náruči, vám nebudu, stručně – JE TO NA PALICI. Pochopitelně nejlepší zábava je lítat po patře nahatá, 6x si natlouct hubu, utíkat přede mnou rovnou z vany – já letím s miminem v jedný a ručníkem v druhý ruce za ní, ječím, že jestli okamžitě nepřestane lítat a neoblíkne se, přijde policajt a zavře ji do vězení, řeknu to tatínkovi," popsala před časem svůj rodinný život na Instagramu modelka Diana Kobzanová, která spolu s hokejistou Michalem Frolíkem v Kanadě vychovává dcery Ellu a Lilly.

Přiznání vévodkyně Kate: Po porodu syna jsem trpěla splínem. Po čem toužila?

Přiznání vévodkyně Kate: Po porodu syna jsem trpěla splínem. Po čem toužila?

Během návštěvy dětského centra v Cardiffu se vévodkyně Kate rozpovídala o tom, jak se jako prvorodička cítila po porodu syna George. Byla velmi upřímná…celý článek

Právě Instagram se stal místem, kde modelky stejně jako další celebrity své děti světu ukazují nejčastěji, často ho používá další česká modelka Simona Krainová, která sem dává fotky synů Bruna a Maxe. Snímky nešetří ani modelka Helena Houdová, dříve spíše zdrženlivější – své tři děti Daveeda (8), Dariena (10) a malou Deiu (6) vychovává alternativně a na sítích často ukazuje záběry z jejich života.  

Podívejte se do galerie na potomky světových topmodelek.

Amal Clooney ukázala rozkošná dvojčata. Alexandrovi a Elle je rok a půl

Amal Clooney ukázala rozkošná dvojčata. Alexandrovi a Elle je rok a půl

Syn a dcera slavného páru se narodili v červnu 2017 a teprve teď vznikly foky, na kterých jsou obě děti vidět. Amal Clooney se s dětmi nechala vyfotit…celý článek

Karel Gott vyvedl dcery. Jak vyrostly děti českých celebrit?

Karel Gott vyvedl dcery. Jak vyrostly děti českých celebrit?

Jedna po tátovi, druhá po mámě. Takové jsou dvě nejmladší dcery Karla Gotta, s nimiž se předvedl tento týden na premiéře nové pohádky. Charlotte Ella…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Doktorky v bikinách, křivák Klaus a…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku