Co má dítě dělat, když se ztratí ve městě? | Supermámy

Co má dítě dělat, když se ztratí ve městě?

Co má dítě dělat, když se ztratí ve městě?
VIDEO: ČT Déčko
Sdílej na facebooku
25. března  2018 
 14:00

Další díl seriálu Agent v kapse naučí děti, co dělat a hlavně nedělat, když se ztratí ve městě. Na školní výlet se vydá naše skupinka kamarádů, nejdříve se ztratí Mates a pak i Roman. Co teď? Agent má hodně napilno, aby nejdříve děti našel a následně jim vysvětlil, jak se v takové velmi stresové situaci chovat.

Ví váš potomek, co by měl dělat, kdyby se někde ztratil? Ať už ve vlastním, nebo naopak v cizím městě? Pokud ne, zkuste s ním tuhle situaci teoreticky probrat raději dříve, než k ní dojde. Ne tedy tak, že ho raději nikam nepustíte, případně že ho začnete strašit tím, co všechno se mu může stát. 

Ale v klidu s nimi proberte, že podobné situace se mohou stát a stávají, že to neznamená konec světa a že je možné je docela dobře a poměrně rychle vyřešit. Třeba tak, jak ukazuje další díl série Agent v kapse, kterou vysílá stanice ČT Déčko každé pondělí od pěti hodin odpoledne. 

Tradičník
Televize zároveň na svém webu spustila oblíbený velikonoční kalendář – představí jak světské zvyky, tak hravou formou vykreslí křesťanskou podstatu svátků. Od Květné neděle do Velikonočního pondělí se budou na stránce decko.cz/velikonoce každý den odkrývat nové hry a videa. Kalendář je obrazem jarní zahrádky, která pod jednotlivými animacemi ukrývá řadu překvapení. 

Velikonoční recepty: Nejlepší mazanec, beránek i nádivka s uzeným masem

Velikonoční recepty: Nejlepší mazanec, beránek i nádivka s uzeným masem

Velikonocům předcházel půst který končí na Popeleční středu. Není proto divu, že s Velikonocemi a jejich tradicemi, se pojí také spousta lahodných…celý článek

Být mámou je stejné jako zaměstnání na dva a půl úvazku! Věříte tomu?

Být mámou je stejné jako zaměstnání na dva a půl úvazku! Věříte tomu?

Často slýcháme ze všech stran trošku otřepaný výrok, že mateřská dovolená je zaměstnání na plný úvazek. Podle nejnovější americké studie je ale pravda…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku