Co má dítě dělat, když se ztratí ve městě?

Co má dítě dělat, když se ztratí ve městě?
VIDEO: ČT Déčko
Sdílej na facebooku
25. března  2018 
 14:00

Další díl seriálu Agent v kapse naučí děti, co dělat a hlavně nedělat, když se ztratí ve městě. Na školní výlet se vydá naše skupinka kamarádů, nejdříve se ztratí Mates a pak i Roman. Co teď? Agent má hodně napilno, aby nejdříve děti našel a následně jim vysvětlil, jak se v takové velmi stresové situaci chovat.

Ví váš potomek, co by měl dělat, kdyby se někde ztratil? Ať už ve vlastním, nebo naopak v cizím městě? Pokud ne, zkuste s ním tuhle situaci teoreticky probrat raději dříve, než k ní dojde. Ne tedy tak, že ho raději nikam nepustíte, případně že ho začnete strašit tím, co všechno se mu může stát. 

Ale v klidu s nimi proberte, že podobné situace se mohou stát a stávají, že to neznamená konec světa a že je možné je docela dobře a poměrně rychle vyřešit. Třeba tak, jak ukazuje další díl série Agent v kapse, kterou vysílá stanice ČT Déčko každé pondělí od pěti hodin odpoledne. 

Tradičník
Televize zároveň na svém webu spustila oblíbený velikonoční kalendář – představí jak světské zvyky, tak hravou formou vykreslí křesťanskou podstatu svátků. Od Květné neděle do Velikonočního pondělí se budou na stránce decko.cz/velikonoce každý den odkrývat nové hry a videa. Kalendář je obrazem jarní zahrádky, která pod jednotlivými animacemi ukrývá řadu překvapení. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku