Od zrnka máku po lilek. Hrdý otec natočil skvělé video vývoje miminka

Rozkošné: Hrdý otec se fotí s bříškem a plod srovnává se zeleninou
VIDEO: Facebook
Sdílej na facebooku
25. června  2017 
 06:00

Tohle není žádná novinka. Většinu párů, které očekávají příchod dítěte, napadne srovnání velikosti miminka s plody ovoce a zeleniny. Začínáte malým zrnkem hrášku, které postupně roste, až doroste velikosti lilku a poté melounu. Skvělý nápad. Také tenhle tatínek vytrvale fotil celý vývoj miminka a z fotek udělal tohle působivé video. 

Nastávající otec Danny Botertfelt fotil svou partnerku Marlen Losch po celou dobu těhotenství, ze snímků pak vytvořil toto skvělé video.

Na prvním záběru má Danny na dlani malinké zrnko máku nebo chia semínka, což odpovídá zhruba třetímu týdnu těhotenství. V pozadí je odhalené břicho Marlen. Jak miminko rostlo a zvětšovalo se, pyšný otec postupně vystřídal celý sortiment ovoce a zeleniny – na videu můžeme vidět malinu, pomeranč, lilek a na závěr ve 40. týdnu těhotenství meloun.

Roztomilé video končí pohledem na dlaně rodičů, které svírají malinkou ručičku jejich dcerky, která dostala jméno Luna. 

Na sociálních sítích sklidilo toto video velké ohlasy. Fanoušci se pouze pozastavovali nad hudebním doprovodem. Danny totiž zvolil epickou melodii z filmu Jurský park. "Kde je T-rex?" ptali se například někteří. Nicméně i tak jde o skvělý počin. 

 

Podívejte se také na video, jak jsou důležití otcové u porodu:

Otcové jsou u porodu důležití • VIDEO: 

Koloběh života. Muž se fotil se synem celých 26 let. Skvělý nápad!

Koloběh života. Muž se fotil se synem celých 26 let. Skvělý nápad!

Tomu se říká výdrž. Tento neznámý muž se fotil se svým synem dlouhých 26 let. První fotografie byla pořízena v roce 1986, poslední v roce 2012. Na…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku