Rodičovská dovolená? Tenhle táta šílené i vtipné situace kreslí | Supermámy

Rodičovská dovolená? Tenhle táta šílené i vtipné situace kreslí

Táta Ståle Gerhardsen kreslí vtipné ilustrace o tom, co obnáší rodičovství!
Foto: IG/pappapermtegninger
Sdílej na facebooku
5. prosince  2017 
 06:00

Tenhle tatínek ví, co znamená rodičovská dovolená a co všechno obnáší. A možná by jako mnozí vyškrtl označení dovolená. Protože tu si každý představuje jinak. Vypadá to však tak, že to bere s humorem. Všechny situace, které se synem prožil, zaznamenal v těchto vtipných ilustracích. 

Ståle Gerhardsen pochází z Norska, je mu třicet sedm let a se svou úžasnou ženou vychovává dvě skvělé děti. Jako správný Skandinávec bydlí v červeném domku s bílým plotem v norském Trondheimu (opravdu, nejedná se o vtip). Maluje, kreslí, tiskne, píše, vytváří, je to zkrátka kreativní duše. Pracoval jako designér, ilustrátor a učitel. 

Tenhle táta nás baví! S malou dcerou se fotí ve vtipných kostýmech

Tenhle táta nás baví! S malou dcerou se fotí ve vtipných kostýmech

Fotky dětí v kostýmech nejsou jen výsadou žen. Tenhle táta je toho důkazem. A vtip a kreativita mu rozhodně nechybějí. Svou devítiměsíční dcerku Zoe…celý článek

"Když jsem byl doma se synem, musel jsem kreslit všechny ty podivné i vtipné situace. Abych je vytěsnil, ale zároveň si je zapamatoval," říká Ståle. A tak vznikla tahle série legračních ilustrací, které si můžete prohlédnout v naší galerii a které publikoval server Boredpanda.com. Všechny také vyšly v knížce s názvem Pappaperm. Vydalo ji Ståleho vlastní nakladatelství Takk Forlaget.

Jeho práci můžete sledovat na Facebooku, Instagramu nebo se můžete podívat na jeho webové stránky TADY.

Otec se snaží uspat batole. A moc se mu to nedaří:

Otec se snaží uspat batole. A moc se mu to nedaří • VIDEO: 

Být tátou holčičky dá zabrat. Co všechno musí muži vytrpět?

Být tátou holčičky dá zabrat. Co všechno musí muži vytrpět?

Muži by to jistě potvrdili. Být tatínkem holčičky je skvělé, ale někdy je to také pěkná fuška. Co všechno musí otcové "vytrpět", když jsou sami se…celý článek

20 věcí, které by měl naučit každý táta svého syna!

20 věcí, které by měl naučit každý táta svého syna!

Ať chcete nebo ne, každý otec má potenciál trvale ovlivňovat život svých synů. A to od prvního dne, kdy se narodili. Mužský model je pro budoucí život…celý článek

Táta vytvořil pro své dcery dodávku snů. O víkendech s nimi vyráží na cesty

Táta vytvořil pro své dcery dodávku snů. O víkendech s nimi vyráží na cesty

Přestože se rodiče Paige a Quinn rozvedli, jejich tatínek se pro ně snaží vymýšlet nezapomenutelná dobrodružství. Naposledy koupil dodávku, kterou…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku