Rodičovská dovolená? Tenhle táta šílené i vtipné situace kreslí

Táta Ståle Gerhardsen kreslí vtipné ilustrace o tom, co obnáší rodičovství!
Foto: IG/pappapermtegninger
Sdílej na facebooku
5. prosince  2017 
 06:00

Tenhle tatínek ví, co znamená rodičovská dovolená a co všechno obnáší. A možná by jako mnozí vyškrtl označení dovolená. Protože tu si každý představuje jinak. Vypadá to však tak, že to bere s humorem. Všechny situace, které se synem prožil, zaznamenal v těchto vtipných ilustracích. 

Ståle Gerhardsen pochází z Norska, je mu třicet sedm let a se svou úžasnou ženou vychovává dvě skvělé děti. Jako správný Skandinávec bydlí v červeném domku s bílým plotem v norském Trondheimu (opravdu, nejedná se o vtip). Maluje, kreslí, tiskne, píše, vytváří, je to zkrátka kreativní duše. Pracoval jako designér, ilustrátor a učitel. 

"Když jsem byl doma se synem, musel jsem kreslit všechny ty podivné i vtipné situace. Abych je vytěsnil, ale zároveň si je zapamatoval," říká Ståle. A tak vznikla tahle série legračních ilustrací, které si můžete prohlédnout v naší galerii a které publikoval server Boredpanda.com. Všechny také vyšly v knížce s názvem Pappaperm. Vydalo ji Ståleho vlastní nakladatelství Takk Forlaget.

Jeho práci můžete sledovat na Facebooku, Instagramu nebo se můžete podívat na jeho webové stránky TADY.

Otec se snaží uspat batole. A moc se mu to nedaří:

Otec se snaží uspat batole. A moc se mu to nedaří • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku