George závidí Charlotte! Její úkoly v domácí výuce jsou zábavnější, stěžuje si princ | Supermámy

George závidí Charlotte! Její úkoly v domácí výuce jsou zábavnější, stěžuje si princ

Domácí výuka: George se nudí při svých domácích úkolech v karanténě, radši by plnil ty, které dostává jeho mladší sestra Charlotte.
Foto: Profimedia / koláž Supermamy
Sdílej na facebooku
14. května  2020 
 06:00

Mnoho rodičů nyní zápasí s domácím vzděláváním svých dětí. A královská rodina není výjimkou. Vévodkyně Kate se nyní svěřila, jak zvládají boj s úkoly jejich potomci George a Charlotte. Je to všechno mnohem těžší, než se zdá, říká jejich máma. Proč? 

Princ George, kterému v červenci bude sedm let, má totiž o dost nudnější úkoly než jeho pětiletá sestra Charlotte. "George je opravdu velmi naštvaný, protože chce dělat všechny Charlottiny projekty. Ono totiž vyrábění pavoučkových sendvičů je o mnoho zábavnější než gramatika," vysvětlila Kate v rozhovoru s ITV's This Morning

Celebrity, které učí kvůli pandemii děti z domova. Kdo z nich brečí, koho to baví?

Celebrity, které učí kvůli pandemii děti z domova. Kdo z nich brečí, koho to baví?

Hollywoodské hvězdy i královské rodiny začaly v době koronavirové krize učit své potomky z domova. Pro některé to je výzva, jiné jsou v tom jako ryby…celý článek

A jak zvládají všichni karanténu? "Je to opravdu velmi těžké. Ve skutečnosti jsme nikdy neabsolvovali tolik video hovorů jako v poslední době. Vlastně je to skvělé. Snažíme se denně navázat kontakt s rodinou a probírat s nimi všechny novinky. Máme teď opravdu daleko více času na tyhle hovory, ale opravdu to není snadné," svěřila se Kate. "Je těžké vysvětlit pětileté holčičce a šesti-, skoro sedmiletému klukovi, co se děje, ale máme velkou podporu školy," dodává. 

Se svým manželem princem Williamem také často volají zdravotníkům nebo pedagogům a ptají se, jak se jim daří. Jejich děti také děkovaly potleskem všem sestrám, ošetřovatelům, doktorům a vůbec všem zdravotníkům a ostatním pracovníkům za jejich boj s koronavirem. Psali jsme o tom TADY

Domácí výuka je skvělá, libuje si herec Ashton Kutcher! Co ho na tom baví?

Domácí výuka je skvělá, libuje si herec Ashton Kutcher! Co ho na tom baví?

Každý rodič, který si v posledních měsících na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je a co všechno obnáší učit se se svými potomky doma, dobře ví, že to…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Gabriela Kolinová

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Doktorky v bikinách, křivák Klaus a…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku