Domácí výuka je skvělá, libuje si herec Ashton Kutcher! Co ho na tom baví? | Supermámy

Domácí výuka je skvělá, libuje si herec Ashton Kutcher! Co ho na tom baví?

Mila Kunis a Ashton Kutcher se s dětmi moc nevystavují
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
12. května  2020 
 06:00

Každý rodič, který si v posledních měsících na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je a co všechno obnáší učit se se svými potomky doma, dobře ví, že to není zrovna lehký úkol. Tečou vám nervy z hromady úkolů a dennodenních bojů s fyzikou, rovnicemi nebo francouzskou mluvnicí? Zachovejte klid a inspirujte se, táta Ashton Kutcher (42) to má na háku!

Pokud mu selžou veškeré plány a kdyby náhodou začal mít nouzi o filmové a seriálové role, může tento sympatický herec a producent, vyhlášený krasavec, manžel herečky Mily Kunis (a bývalý manžel ještě slavnější Demi Moore) začít s klidem uvažovat o pedagogické rekvalifikaci. Podle slov jeho ženy a matky jejich dvou dětí, téměř šestileté dcery Wyatt a tříletého syna Dimitriho, se při organizaci domácího vyučování velice osvědčil. „Je dokonalý, má talent, úplně jako profesionální učitel,“ říká s úsměvem Mila.

„Líbí se mi učit se s dětmi, je to fakt cool! Rád se dozvím cokoli nového a v nucené domácí izolaci se naskytla úžasná příležitost přiučit se mnoha užitečným dovednostem. A spoustu věcí si připomenout. Připravil jsem týdenní harmonogram, přesný plán, co bychom měli v určitém čase zvládnout. Takže už jsme se podrobně a do detailů zabývali elektřinou, architekturou a dějinami umění. Na pořadu dne pro další týden je lidské tělo. A kdyby vás napadlo divit se, jak je sakra možné, že taková prťata toho vědí tolik o anatomii, odpověď je jednoduchá. Máme přece všichni po ruce Google, v tom je to kouzlo,“ přiznává Ashton.

Do kouta na hanbu, žádné dárky a sladkosti. 15 přísných rodičů ze světa celebrit

Do kouta na hanbu, žádné dárky a sladkosti. 15  přísných rodičů ze světa celebrit

Mysleli jste si, že děti slavných rodičů mají volnější výchovu? Omyl. Někdy mají přísnější pravidla než jejich vrstevníci. Často nesmějí koukat na…celý článek

„Aby se děti dlouhodobě zavřené doma nezačaly nudit a měly kontakt i s někým jiným, požádali jsme naše přátele, aby si s nimi čas od času popovídali přes aplikaci Zoom a při té příležitosti je trochu zabavili nebo je cokoli naučili. Třeba jen malou drobnost, prostě cokoli, co chtějí. Uhádnout kvíz, upéct zázvorové sušenky, aranžovat květiny, vyrobit lodičku z papíru a tak dále. Tyhle video lekce byly zábavné, veselé a užitečné. Ukázaly se jako geniální nápad, který nám každý den na pár minut usnadnil život. A děti si to s chutí a nadšením užívaly,“ prozradil Ashton.

Celebrity, které učí kvůli pandemii děti z domova. Kdo z nich brečí, koho to baví?

Celebrity, které učí kvůli pandemii děti z domova. Kdo z nich brečí, koho to baví?

Hollywoodské hvězdy i královské rodiny začaly v době koronavirové krize učit své potomky z domova. Pro některé to je výzva, jiné jsou v tom jako ryby…celý článek

Reese Witherspoon se děsí synovy puberty. "Nejsem na to připravena,“ říká!

Reese Witherspoon se děsí synovy puberty. "Nejsem na to připravena,“ říká!

Pamatujete na dokonale ztřeštěnou komedii Pravá blondýnka? Její představitelka, oblíbená americká herečka – dnes už třiačtyřicetiletá – Reese Witherspoon…celý článek

Jako matka o sobě pochybuji, přiznala vévodkyně Kate v rádiu! Kvůli čemu?

Jako matka o sobě pochybuji, přiznala vévodkyně Kate v rádiu! Kvůli čemu?

Někdy máme pocit, že slavné ženy s dětmi, které jsou neustále na titulních stranách časopisů, jsou jiné. Že neprožívají totéž, co prožíváme my, normální…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Simona Procházková

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Doktorky v bikinách, křivák Klaus a…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku