Nudné fotky dětí? Zapomeňte! Máma tří dětí fotí nezapomenutelné scénky

Foto: BPŽ/Instagram
Sdílej na facebooku
17. června  2020 
 06:00

Všichni rodiče se snaží zaznamenat prchavé okamžiky dětství a mačkají spoušť u chytrých telefonů či fotoaparátů, aby zachytili to, co jejich potomci právě prožívají. Někteří jdou ale v tomhle dokumentování dál, třeba jako Vanessa Riverová z Kalifornie, matka tří dětí. Ta vytváří skutečně originální snímky svých dětí, které vyprávějí doslova pohádkové příběhy. Jak se vám líbí?

Jak říká Vanessa Riverová, je téměř nemožné zachytit dokonalý okamžik. Vždycky někdo mrkne, zavře oči, ušklíbne se nebo se dívá úplně jinam, než by měl. A děti? Ty jsou prostě všude, o to je to těžší. Vanessa se tedy rozhodla, že se tím nebude trápit a že začne „vytvářet“ fotografie, v nichž si pomůže nějakou pomůckou, která snímek vylepší.

60 celebrit a jejich děti: Komu jsou potomci podobní, komu ani trochu?

60 celebrit a jejich děti: Komu jsou potomci podobní, komu ani trochu?

Takový syn herce Toma Hankse Colin svého otce skutečně nezapře. Své matce Madonně je podobná i Lourdes, ačkoli na rozdíl od ní nosí tmavé vlasy. Ovšem,…celý článek

Její fotografie jsou skutečně velmi originální a zvláštní, obsahují totiž spoustu magických prvků, jako jsou mořské ploutve, létající automobil či dinosauři. V každém případě jsou úžasné!

Tohle fotografické kouzlení ji napadlo měsíc před druhým porodem, kdy manžela Anthonyho propustili z práce, a oni si nemohli dovolit profesionálního fotografa, aby jejich děti vyfotil.

Šestičlenná rodina si plní sen a jezdí po zemi v karavanu! Budete žasnout!

Šestičlenná rodina si plní sen a jezdí po zemi v karavanu! Budete žasnout!

Jezdíte v létě do kempu pod stan, nebo máte dokonce přívěs, ve kterém týden bydlíte? Tak si zkuste představit, že v něm žijete celý rok a jezdíte z…celý článek

Vanessa z toho byla smutná, ale pak dokázala tuhle situaci změnit v pozitivum. Začala si hrát s telefonem a fotoaparátem a začala natáčet syna. A tak začaly vznikat fotky, které v sobě kombinují realitu s fantazií.

Založila si účet na Instagramu a taky blog a její fotky dnes mají tisíce laiků. Na všech hrají samozřejmě prim jejich děti Adyline, Xander a Indie. „Všechny snímky jsou inspirovány našimi dětmi,“ říká Vanessa. Její manžel pak dodává, že přestože vypadají neskutečně, v každé najdete to, co děti baví, čemu se věnují nebo co právě prožily. Jsou to příběhy dětství.

 

Super doktor! Tohle vzkázal dětský lékař všem bojácným matkám

Super doktor! Tohle vzkázal dětský lékař všem bojácným matkám

Dětský lékař Sam Hay má ordinaci v australském Sydney a jako doktor pracuje od roku 2005. Svou kariéru zahájil jako armádní lékař a šestkrát byl nasazen…celý článek

Zpověď přísné matky: Zavedla jsem čtyři pravidla a nikdy je nezruším!

Zpověď přísné matky: Zavedla jsem čtyři pravidla a nikdy je nezruším!

Svět je někdy dost strašné místo, když jste rodič a musíte neustále přemýšlet o tom, co by se asi tak mohlo stát, když jsou děti mimo rodičovský dohled.…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články