Měla obří břicho, porodila trojčata a pak ukázala, jak vypadá její tělo

Maria Nordø Jørstad se loni stala matkou trojčat
Foto: @triplets_of_copenhagen/
Sdílej na facebooku
24. března  2020 
 06:00

Loni Norka Maria Nordø Jørstad žjící v dánské Kodani fascinovala internet svým obřím těhotenským břichem – štíhlá žena čekala přirozeně počatá trojčata. Ta se už před víc než rokem narodila a těší se dobrému zdraví. Jejich rodiče nadále sdílejí momenty z rodinného života na Instagramu. 

Tohle těhotenství rozhodně nemohlo být snadné a sympatická mladá matka to přiznávala. I díky tomu si získala sympatie čtenářů. V září porodila dvě dcery a syna, děti dostaly jména Iben, Filip a Agnes. 

"Původně jsem chtěla dokumentovat náš život pro naši rodinu a přátele, zejména proto, že žijí v jiné zemi, ale také proto, že trojčata jsou docela vzácná," vysvětluje Norka, která se svým dánským manželem žije v Kodani. Ale popularita jejího Instagramu @triplets_of_copenhagen se rychle šířila i mezi lidmi, kteří její rodinu předtím neznali. 

Máma čtyřčat ukázala zjizvené břicho po porodu. Reakce byly drsné!

Máma čtyřčat ukázala zjizvené břicho po porodu. Reakce byly drsné!

Tahle máma měla velkou kuráž. Rozhodla se totiž ukázat, jak vypadá její břicho potom, co přivedla na svět hned čtyři děti najednou. Doufala totiž,…celý článek

Porod proběhl oproti očekávání celkem hladce, i když se děti narodily o několik týdnů dříve. Zdravotní problémy začaly Marii trápit potom. A nešlo zdaleka jen o to, že se její obří břicho nevrátilo do původního stavu, jako tomu bylo po porodu dvouletého syna Mikaela. Také její děloze se nedařilo se zmenšit – nedalo se čekat, že bude zase malá jako hruška, zůstávala i po několika týdnech tak velká, že by to samo o sobě mohlo působit potíže, například silné menstruační krvácení. 

Je to příběh, který bych si chtěla číst i já sama

Maria se rozhodla pokračovat na internetu ve sdílení toho, co zažívá, a svěřila se tak i s těmito trápeními, mezi něž patřil i rozestup břišních svalů. Její posty měly a stále mají velký ohlas. Mimo jiné proto, že mnoho žen zažívá něco podobného, byť neporodily trojčata. 

"Mám problémy s držením těla, dýcháním, bolí mě záda z nošení dětí," napsala loni a nedávno se svěřila s tím, že každý den cvičila a nosila zpevňovací pás, ale stejně se vše zlepšovalo jen pomalu. "Břicho už je menší, ale ještě před sebou mám dlouhou cestu," uvedla nedávno Maria. 

Když počala trojčata, šokovalo ji to, navíc o podobných případech nikdy předtím ani neslyšela, nikoho takového v životě neviděla, neznala. I proto o nich začala psát na Instagram. "Je to příběh, který bych si chtěla číst i já sama," míní a děkuje všem podporovatelům za jejich přízeň. "Neznámí lidé z celého světa mi píší spoustu krásných věcí," dodala ještě. Každopádně její rodina vypadá přes všechny komplikace rozhodně šťastně.  

Tohle s vašimi prsy udělá těhotenství a kojení, ukazuje blogerka

Tohle s vašimi prsy udělá těhotenství a kojení, ukazuje blogerka

Polská blogerka Marta Lech-Maciejewska je nejen krásná, ale taky vtipná žena, která se nerozpakuje udělat si legraci sama ze sebe. V následujícím videu…celý článek

Rodičovský omyl! 10 jídel, která nejsou pro děti tak zdravá, jak myslíte

Rodičovský omyl! 10 jídel, která nejsou pro děti tak zdravá, jak myslíte

Chcete, aby vaše dítě jedlo zdravě, ale nepřeháníte to? Jen se vždycky snažíte mu nabídnout to, co považujete za zdravější variantu? Pozor na to, dost…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku