Známe jméno dítěte Terezy Ramby! Je to Slunce, nebo ne? Kluk, nebo holka?

Tereza Ramba mluví o svém dítěti jako o Slunci. Známe jeho pravé jméno!
Foto: Profimedia / IG koláž
Sdílej na facebooku
12. února  2020 
 12:56

Herečka Tereza Ramba, za svobodna Voříšková, je velká tajnůstkářka. Nejenže se jí podařilo utajit datum narození prvního miminka, ale ještě nedávno tajila i jeho pohlaví. Než k jednomu příspěvku na sociálních sítích mimoděk napsala: "Kluci." A jméno syna? To stále veřejnost nezná. Na sociálních sítích ho Tereza oslovuje Slunce. Víme, jak se malý Ramba doopravdy jmenuje!

Herečka se rozhodla chránit soukromí své rodiny a především svého zhruba pětiměsíčního syna. Na tom by nebylo nic divného. Mnoho známých osobností neukazuje tvář svého dítěte na sociálních sítích.

Jenže Tereza šla ještě dál, rozhodla se, že neprozradí ani jméno syna. Na Instagramu ho oslovuje Slunce. A jejím fanouškům stále vrtá hlavou: jaké asi dostal chlapeček jméno?

"Neznáme ani jméno syna, Terezko," píše jí například na Instagramu jakási Sylvie. Odpovědi se jí nedostalo. Ostatní fanynky obhajují Terezino rozhodnutí jméno nezveřejňovat. "My vašich ratolestí také ne, a co? To, že je Tereza Voříšková známá herečka, je důvod k tomu, aby celému světu hlásila jméno dítěte? Naopak mně to u ní velice imponuje, jak to pojala," reaguje například Jajuska. 

ČTĚTE TAKÉ: Tereza Ramba to schytala od matek. Kvůli nosítku! Co jí píše Třeštíková?

Ale my už máme jasno, jak se dítě jmenuje – včetně toho, že je to skutečně chlapeček. "Je to Mikuláš," prozradil zdroj blízký rodině Rambových i redakci. Možná jsme vás zklamali, že chlapeček se nejmenuje poeticky Slunce, ovšem to by zřejmě Tereze na matrice neprošlo. Ale kdo ví? 

Herečka Tereza Ramba, kterou znají fanoušci pod dívčím jménem Voříšková, si vzala svého současného muže – tanečníka Matyáše Rambu – loni v létě. Jejich první potomek se narodil na podzim. Zřejmě v říjnu. O jeho narození se média dozvěděla až pár dní poté. 

Před pár dny vyhrála Cenu české filmové kritiky za film Vlastníci. Za tuto roli si také může odnést Českého lva v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli. V současné době Tereza pracuje na knize pro cestovatele a dobrodruhy Dobro druhům. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku