Známe jméno dítěte Terezy Ramby! Je to Slunce, nebo ne? Kluk, nebo holka?

Tereza Ramba mluví o svém dítěti jako o Slunci. Známe jeho pravé jméno!
Foto: Profimedia / IG koláž
Sdílej na facebooku
12. února  2020 
 12:56

Herečka Tereza Ramba, za svobodna Voříšková, je velká tajnůstkářka. Nejenže se jí podařilo utajit datum narození prvního miminka, ale ještě nedávno tajila i jeho pohlaví. Než k jednomu příspěvku na sociálních sítích mimoděk napsala: "Kluci." A jméno syna? To stále veřejnost nezná. Na sociálních sítích ho Tereza oslovuje Slunce. Víme, jak se malý Ramba doopravdy jmenuje!

Herečka se rozhodla chránit soukromí své rodiny a především svého zhruba pětiměsíčního syna. Na tom by nebylo nic divného. Mnoho známých osobností neukazuje tvář svého dítěte na sociálních sítích.

Jenže Tereza šla ještě dál, rozhodla se, že neprozradí ani jméno syna. Na Instagramu ho oslovuje Slunce. A jejím fanouškům stále vrtá hlavou: jaké asi dostal chlapeček jméno?

Malý Pljuščenko, dcery Neumannové a Mandlíkové, syn Pollerta: Sportující děti slavných

Malý Pljuščenko, dcery Neumannové a Mandlíkové, syn Pollerta: Sportující děti slavných

Chtěli jsme, aby si děti samy vybraly, co budou dělat, a teď je v tom podporujeme. Tak většinou vysvětlují někdejší sportovci počínající sportovní…celý článek

"Neznáme ani jméno syna, Terezko," píše jí například na Instagramu jakási Sylvie. Odpovědi se jí nedostalo. Ostatní fanynky obhajují Terezino rozhodnutí jméno nezveřejňovat. "My vašich ratolestí také ne, a co? To, že je Tereza Voříšková známá herečka, je důvod k tomu, aby celému světu hlásila jméno dítěte? Naopak mně to u ní velice imponuje, jak to pojala," reaguje například Jajuska. 

ČTĚTE TAKÉ: Tereza Ramba to schytala od matek. Kvůli nosítku! Co jí píše Třeštíková?

Ale my už máme jasno, jak se dítě jmenuje – včetně toho, že je to skutečně chlapeček. "Je to Mikuláš," prozradil zdroj blízký rodině Rambových i redakci. Možná jsme vás zklamali, že chlapeček se nejmenuje poeticky Slunce, ovšem to by zřejmě Tereze na matrice neprošlo. Ale kdo ví? 

Herečka Tereza Ramba, kterou znají fanoušci pod dívčím jménem Voříšková, si vzala svého současného muže – tanečníka Matyáše Rambu – loni v létě. Jejich první potomek se narodil na podzim. Zřejmě v říjnu. O jeho narození se média dozvěděla až pár dní poté. 

Před pár dny vyhrála Cenu české filmové kritiky za film Vlastníci. Za tuto roli si také může odnést Českého lva v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli. V současné době Tereza pracuje na knize pro cestovatele a dobrodruhy Dobro druhům. 

Přiznání vévodkyně Kate: Po porodu syna jsem trpěla splínem. Po čem toužila?

Přiznání vévodkyně Kate: Po porodu syna jsem trpěla splínem. Po čem toužila?

Během návštěvy dětského centra v Cardiffu se vévodkyně Kate rozpovídala o tom, jak se jako prvorodička cítila po porodu syna George. Byla velmi upřímná…celý článek

Cameron Diaz se stala matkou. Ale kdo dítě porodil?

Cameron Diaz se stala matkou. Ale kdo dítě porodil?

Když americká herečka Cameron Diaz (47) na přelomu roku oznámila, že se spolu s manželem stali rodiči, byl to docela šok. Hvězda se nikde nenechala…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku