Projekt časopisu Dieta: #holkyzdiety vám dodají sebevědomí. Pojďte do toho taky! | Supermámy

Projekt časopisu Dieta: #holkyzdiety vám dodají sebevědomí. Pojďte do toho taky!

Vlaďka a Linda
Vlaďka a Linda
Foto: archiv
Sdílej na facebooku
3. července  2019 
 06:00

Od července běží Instagramu časopisu Dieta @casopisdieta projekt, který chce spojit dohromady čtenářky časopisu a jeho followers a vytvořit partu holek, dívek a žen, které se budou vzájemně pozitivně motivovat, podporovat a sdílet své příběhy. Linda s Vlaďkou slibují, že budou sdílet nejen motivační příspěvky a rady, jak zvládat zdravý životní styl a cítit se při tom dobře, ale také otevírat témata, o kterých se tak úplně nemluví.

Autorkami projektu jsou editorka Diety Linda Háková a brand manažerka Vlaďka Kouřilová. „Za dobu, co obě pracujeme v Dietě, jsme se setkaly se spoustou předsudků typu – ty nemůžeš psát pro Dietu, ty nejsi hubená nebo jak to, že jíš hamburgery, když děláš pro Dietu, a dost nás to štvalo,“, jak #holkyzdiety vznikly.

Zrádné ovoce: Po kterém přiberete nejvíc a které si můžete dopřát bez obav?

Zrádné ovoce: Po kterém přiberete nejvíc a které si můžete dopřát bez obav?

Ovoce je cenným zdrojem vitaminů, minerálních látek a vlákniny. Zvlášť v horkých letních dnech na něj máme chuť a zaháníme jím rádi i hlad. Ale pokud…celý článek

A na podobné předsudky naráží spousta z nás denně. „Já osobně nemám ráda, když se ostatní lidé hodnotí podle tělesné schránky. Sama s tím mám dost špatné zkušenosti a nejednou se mi stalo, že mě někdo odsoudil jenom kvůli tomu, jak vypadám. A v dnešní době Instagramu a sociálních sítí máme tendenci se srovnávat a hodnotit mnohem víc než kdy v minulosti. Jenže cítit se dobře, sebevědomě a žít zdravě nemusí nutně znamenat, že vypadáte jako top modelka,“ doplňuje Vlaďka.

...

„Čím víc jsme se o tom spolu bavily, tím víc nám bylo jasné, že i přes to, že jsme každá úplně jiná a máme jiné výchozí podmínky, vlastně se snažíme o jedno a to samé – žít zdravě, být v kondici a nezešílet z toho, a tak nás napadlo založit #holkyzdiety,“ smějí se obě. „Chceme tím vlastně říct, že žít zdravě znamená v první řadě začít se mít ráda a přijmout samu sebe takovou, jaká jsem. Bez ohledu na to, co se děje na Instagramu nebo co si myslí ostatní. A i my s tím každý den bojujeme,” říkají Vlaďka s Lindou.

Jestli se i vy chcete do projektu zapojit, sledujte Instagram časopisu Dieta @casopisdieta a hashtag #holkyzdiety, kterým označujte i své fotky. V nejbližších dnech se pod ním můžete seznámit s příběhy nejen obou autorek projektu, ale i dalších žen a dívek, které se k němu budou postupně přidávat. Linda s Vlaďkou slibují, že budou sdílet nejen motivační příspěvky a rady, jak zvládat zdravý životní styl a cítit se při tom dobře, ale také otevírat témata, o kterých se tak úplně nemluví.

Slavné hvězdy, které nikdy nechtěly děti! Proč? Tohle jsou matky generace NoMo

Slavné hvězdy, které nikdy nechtěly děti! Proč? Tohle jsou matky generace NoMo

Spousta žen se cítí naštvaně, když jim někdo předhazuje, že mateřství je povinnost. Generace NoMo – No Mother – opakuje ale pořád dokola, že mateřství…celý článek

Přestaňte lechtat své děti! Proč to škodí a co jim hrozí?

Přestaňte lechtat své děti! Proč to škodí a co jim hrozí?

Lechtání považuje spousta rodičů za super zábavu, při které se dítě směje, až skoro nemůže dýchat. A rodiče pokračují, protože se domnívají, že se…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: redakce Ženy.cz

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Doktorky v bikinách, křivák Klaus a…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku