České hvězdy povedou děti do školy: Jak jim potomci vyrostli? | Supermámy

České hvězdy povedou děti do školy: Jak jim potomci vyrostli?

Sabina Remundová s dcerou Adinou a synem Vincentem
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
2. září  2018 
 06:00

Děti slavných rodičů se do školy pravděpodobně netěší o nic víc nebo o nic méně než ty vaše. Mnohé z nich ale pěkně vyrostly od doby, kdy je rodiče na veřejnosti ukázali naposledy. Schválně se podívejte! 

Z Korduly Stropnické už je velká slečna, podobně jako z Adiny, dcery herečky Sabiny Remundové, nebo ze Sofie Švehlíkové, jejíž matkou je další herečka: Jitka Schneiderová. Dali jsme pro vás dohromady galerii českých celebrit a jejich potomků, abyste viděli, že nejen vašim dětem je spousta oblečení po prázdninách malá. 

Schválně – komu jsou tyhle děti podobné? 

 

 

Matka na fotkách zachytila pouto mezi svou dcerou a zvířaty

Matka na fotkách zachytila pouto mezi svou dcerou a zvířaty

Americká fotografka Suzanne Mead ze všeho nejraději fotografuje děti. A ze všeho nejčastěji svou dceru Miu, která se stala její hlavní múzou. Nafotila…celý článek

Umělec fotil porod syna. Skutečně emotivní a živočišné snímky!

Umělec fotil porod syna. Skutečně emotivní a živočišné snímky!

Zděšené a nechápavé pohledy. Přesně tak reagovali lidé, když jim nastávající otec a oceňovaný umělec Buki Koshoni sdělil svůj záměr: fotografovat celý…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku