Matka obarvila dvouleté holčičce vlasy narůžovo. Proč to udělala?

Foto: instagram
Sdílej na facebooku
30. června  2017 
 06:00

Pestré barvy na vlasech jsou letos hitem. Ovšem nejsme sami, kdo takovou barvu na vlasy chce. Naše děti taky touží po barevné hřívě. Ostatně podívejte se na animované hrdiny a hrdinky našich dětí a zjistíte, že jsou všichni velmi barevní, a to od fialové až po modrou. 

Dvouletá dcera Charity Grace LeBlanc dlouhou dobu prosila svou maminku, aby jí nabarvila vlasy na světle růžovou. Není divu, jelikož její maminka Charity vyzkoušela několik barevných kreací na svých vlasech a její dcera ji v tomhle velmi obdivuje. Která holčička by nechtěla vypadat jako její maminka? 

Charity souhlasila s obarvením vlasů své dcery. Začala proto zjišťovat, která barva je pro ni nejlepší, která bude naprosto bezpečná a šetrná. Po několika dnech hledání Charity našla ideální barvu značky Manic Panic., která se časem vymývá. Výsledek můžete posoudit sami i na videu. 

6 věcí, které matky po porodu nesnášejí! Bez jejich souhlasu je rozhodně nedělejte!

6 věcí, které matky po porodu nesnášejí! Bez jejich souhlasu je rozhodně nedělejte!

Když se vám narodí dítě, jste sice nadšená, ale taky vyčerpaná. Čekáte tři čtvrtiny roku na to, abyste ho konečně mohla obejmout, a zároveň řešíte…celý článek

Samozřejmě že se Charity setkala s vlnou kritiky a urážek. Hlavním argumentem bylo, že rodič by neměl v žádném případě barvit vlasy tak malému dítěti. Charity se ovšem snažila vysvětlit, že barva je bez amoniaku a obsahuje pouze veganské barvivo, které je zcela neškodné. 

Ohledně nebezpečnosti a nevhodnosti barvení odpovídal také odborník, který potvrdil dříve zmíněné argumenty Charity: složení barvy zabraňuje tomu, že by její molekuly pronikaly dovnitř vlasů a trvale je poškodily. 

Holčička totálně ovládla školní besídku. Z videa se stal hit internetu

Holčička totálně ovládla školní besídku. Z videa se stal hit internetu

Školní besídky jsou téměř všechny podle jednoho scénáře. Děti zazpívají, zatancují a nikdo moc nevyčnívá. To se nedá říct o čtyřleté Sophii z Floridy.…celý článek

Charity se několikrát vyjádřila, že tohoto kroku vůbec nelituje a je šťastná, že její dcera vykazuje kreativního ducha. Dále dodala, že je velmi důležité, aby rodiče nechali své děti se vyjadřovat. Součástí dospívání je přijít na to, kdo jste, a vyjadřovat se i tím, v jakých experimentech se cítíte dobře. Dočasná změna barvy vlasů je skvělým krokem k sebevyjádření. 

Podívejte se na video, kde je zachyceno barvení vlasů narůžovo:

 • VIDEO: 

Podívejte se do fotogalerie této pestrobarevné rodinky:

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články