Holčička totálně ovládla školní besídku. Z videa se stal hit internetu

Holčička ovládla pódium při školní besídce
VIDEO: Youtube
Sdílej na facebooku
20. června  2017 
 14:00

Školní besídky jsou téměř všechny podle jednoho scénáře. Děti zazpívají, zatancují a nikdo moc nevyčnívá. To se nedá říct o čtyřleté Sophii z Floridy. Své vystoupení ve školce tolik prožívala, že z videa, které její maminka zveřejnila na sociálních sítích, se stal hit internetu. 

Na videu děti zpívají písničku How Far I'll Go z kresleného seriálu Moana. Zatímco ostatní žáci prkenně stojí a sotva zpívají, čtyřletá Sophia to pořádně rozjela. Celou píseň prožívá, rozpřahuje ruce a dělá různá gesta, v jeden moment si dokonce utírá slzy. 

"Sophia miluje film Moana i celý soundtrack. Ale její výkon na besídce nás všechny překvapil," říká její maminka Michelle Nashin z Floridy. Co ji ještě více zaskočilo, je zájem o video, které sdílela na Facebooku.

"Pořád tomu nerozumím, že moje maličká hloupoučká holčička vzbudila takovou pozornost a její vystoupení má miliony zhlédnutí," napsala na svém profilu. Malá Sophia prý nechápe, co všechna ta pozornost znamená, ale kamarád jí poslal sušenkový dort a ona byla nadšená. 

Věděli jste, že The Happy Song vymysleli přímo pro dětské uši? Podívejte se na video

The Happy Song vymysleli přímo pro dětské uši • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku