Holčička totálně ovládla školní besídku. Z videa se stal hit internetu

Holčička ovládla pódium při školní besídce
VIDEO: Youtube
Sdílej na facebooku
20. června  2017 
 14:00

Školní besídky jsou téměř všechny podle jednoho scénáře. Děti zazpívají, zatancují a nikdo moc nevyčnívá. To se nedá říct o čtyřleté Sophii z Floridy. Své vystoupení ve školce tolik prožívala, že z videa, které její maminka zveřejnila na sociálních sítích, se stal hit internetu. 

Na videu děti zpívají písničku How Far I'll Go z kresleného seriálu Moana. Zatímco ostatní žáci prkenně stojí a sotva zpívají, čtyřletá Sophia to pořádně rozjela. Celou píseň prožívá, rozpřahuje ruce a dělá různá gesta, v jeden moment si dokonce utírá slzy. 

"Sophia miluje film Moana i celý soundtrack. Ale její výkon na besídce nás všechny překvapil," říká její maminka Michelle Nashin z Floridy. Co ji ještě více zaskočilo, je zájem o video, které sdílela na Facebooku.

"Pořád tomu nerozumím, že moje maličká hloupoučká holčička vzbudila takovou pozornost a její vystoupení má miliony zhlédnutí," napsala na svém profilu. Malá Sophia prý nechápe, co všechna ta pozornost znamená, ale kamarád jí poslal sušenkový dort a ona byla nadšená. 

Věděli jste, že The Happy Song vymysleli přímo pro dětské uši? Podívejte se na video

The Happy Song vymysleli přímo pro dětské uši • VIDEO: 

Čtyřměsíční holčička dokáže sama stát! Nebo to je trochu jinak?

Čtyřměsíční holčička dokáže sama stát! Nebo to je trochu jinak?

Zjevně: jiný kraj, jiný mrav. Zatímco zdejší kojenci se učí na hodinách plavání pro nejmenší zvykat si na vodu, hrát si v ní a potápět se, na Islandu…celý článek

Batole se málem utopilo, stačilo 10 vteřin, kdy rodiče nedávali pozor

Batole se málem utopilo, stačilo 10 vteřin, kdy rodiče nedávali pozor

Dáváte pozor, aby dítě nespadlo do vody, bojíte se zahradních bazénů, ale když už je dítě ve vodě a má kruh nebo rukávky, jste klidní? Raději nebuďte.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku