Celé těhotenství ve 4 minutách: Jak se vyvíjí miminko v děloze? | Supermámy

Celé těhotenství ve 4 minutách: Jak se vyvíjí miminko v děloze?

Jak roste miminko v břiše během 9 měsíců těhotenství
VIDEO: ThePregnancyChat/Youtube/Supermámy
Sdílej na facebooku
25. února  2017 
 06:00

Fotky z ultrazvuku jsou už dneska běžné stejně jako videa, a to včetně 3D provedení. Ale jak to vypadá v průběhu času, během celých devíti měsíců?  To uvidíte v tomhle videu. 

Na začátku těhotenství jsou dvě buňky, jedna celkem velká, druhá viditelná jen pod mikroskopem. Na konci několikakilové miminko. Co všechno se uděje mezi tím? To vám ukáže video kombinující fotky z klasického a 3D ultrazvuku.

Podívejte se také na další fascinující video, které ukazuje, jak se vlastně miminko v děloze vyvíjí – najdete ho v následujícím odkazu:

9 měsíců za 4 minuty: Vývoj miminka v děloze

Jak si vlastně děti hrály, když neměly smartphony? Podívejte se!

Jak si vlastně děti hrály, když neměly smartphony? Podívejte se!

Nechceme se přidávat do houfu těch, kteří tvrdí, že dnešní děti jsou hrozné, neumějí si hrát a jen sedí u počítače či tráví čas s telefonem v ruce.…celý článek

Rodičovský omyl! 10 jídel, která nejsou pro děti tak zdravá, jak myslíte

Rodičovský omyl! 10 jídel, která nejsou pro děti tak zdravá, jak myslíte

Chcete, aby vaše dítě jedlo zdravě, ale nepřeháníte to? Jen se vždycky snažíte mu nabídnout to, co považujete za zdravější variantu? Pozor na to, dost…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku