Nejmladší jogínka světa! Pár cvičí akrobatickou jógu s osmiměsíční dcerou | Supermámy

Nejmladší jogínka světa! Pár cvičí akrobatickou jógu s osmiměsíční dcerou

Holčička neobvyklé polohy miluje
Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
2. srpna  2017 
 06:00

Co udělají dva nadšení cvičitelé jógy, když se jim narodí dítě? Přestanou s cvičením? Nebo alespoň jeden z nich? Ani náhodou. Tenhle jogínský pár prostě do svých sestav zahrnul i dceru Sofii Phoenix, nyní osmiměsíční. 

Seznamte se s jogínským párem, který svého potomka zaučil v jogínském cvičení, s nímž objíždí svět pod značkou YogaBeyond®. Provozují směr nazvaný acrojóga, který v sobě spojuje cvičení, prvky partnerské thajské masáže a akrobacie. 

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

I mezi hvězdnými rodiči se najdou takoví, kteří přistupují k výchově poněkud zvláštně. Nebo rozhodně jinak než většina. Od pojídání vlastní placenty…celý článek

Claudine (35) pochází z New Yorku a józe se začala věnovat na Bali, když jí bylo patnáct, po ukončení vysoké školy ji vystudovala a začala se jí věnovat profesionálně. Její manžel Honza (36) pochází z České republiky a více než 15 let působil jako osobní trenér. Potkali se v New Yorku v roce 2007 a momentálně žijí v Austrálii. Na sociálních sítích mají desítky tisíc followerů. 

Podívejte se, jak pomáhat rozvoji dítěte, které ještě nechodí:

Proč by rodiče neměli nutit kojence sedět, když to ještě neumí

Na vlastní kůži: 10 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a ve 40

Na vlastní kůži: 10 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a ve 40

Taky stále dokola čtete, jak si starší matky z řad celebrit své mateřství pochvalují, jak je děti donekonečna nabíjejí energií a jak je to celé bez…celý článek

Co vás čeká, když budete rodit císařem?

Co vás čeká, když budete rodit císařem?

Bojíte se porodu tak, že byste byla ochotná uvažovat o císařském řezu? Než k němu začnete přemlouvat svého porodníka, měla byste o tom něco vědět.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku