Jak můžete svému dítěti usnadnit kreslení a psaní? Ptejte se speciální pedagožky!

Mgr. Světlana Drábová je specialistkou na předškolní pedagogiku, především pak na pedagogické poradenství a diagnostiku
Mgr. Světlana Drábová je specialistkou na předškolní pedagogiku, především pak na pedagogické poradenství a diagnostiku
Foto: Archiv
Sdílej na facebooku
13. srpna  2019 
 14:29

Máte doma školáka nebo předškoláka? Pak by vás mohlo zajímat, proč jsou tolik důležité správný úchop psacích pomůcek i správný sed. Jak může nesprávné držení psacího náčiní ovlivnit školní úspěšnost prvňáčka? Jak můžete svému dítěti usnadnit a zpříjemnit kreslení a psaní? Jaké pomůcky jsou ideální pro rozvoj grafomotoriky? Jak se liší psaní leváka od praváka? Na to a mnohem více se můžete ptát ve čtvrtek 15. 8. od 12.00 speciální pedagožky Mgr. Světlany Drábové.

Nechte si poradit, jak děti připravit na příchod školy do jejich života či jak s nimi pracovat, aby je školní příprava více bavila.

Mgr. Světlana Drábová studovala Pedagogickou fakultu Technické univerzity v Liberci a speciální pedagogiku na UJAK v Praze. Je specialistkou na předškolní pedagogiku, především pak na pedagogické poradenství a diagnostiku. Od roku 1998 pracuje v soukromé speciálněpedagogické praxi pro děti s nejrůznějšími poruchami a oslabeními (specifické poruchy učení – dyslexie, dysgrafie, dyskalkulie, ADHD apod.).

ONLINE CHAT

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku