Školák

Zase vši! Nemusíte děti stříhat, kupte pořádný šampon a všiváček

Zapomeňte na to, že vši trápí jen děti z rodin, kde se z hygieny zase tak nestřílí. Tyhle cizopasníky čas od času přinese ve vlasech snad každé dítě, které chodí do školky či do školy. Ale jakmile se u vás doma objeví, snažte se jich zbavit co nejrychleji. Nedejte jim šanci se příliš rozmnožit. 

Chcete, aby vaše dítě chodilo do skauta? Zkuste bojovat za místo na klubovnu
10 rad, jak posílit dětskou imunitu aneb skoncujte s věčnou rýmou
Každé druhé dítě se setkává s kyberšikanou! Školám chybí psychologové
Neuvěříte, co všechno se už naučil! Gymnastka Alex trénuje svého tátu
5 vět, které řekněte dětem místo té nejotravnější: Ahoj, jak bylo ve škole?
Na angínu většinou nejsou potřeba antibiotika! Bohužel, lékaři je stále dávají
Děti natěšené do školy, zklamané po návratu. Takový byl první školní den!
20 věcí, na které se ptejte dětí, když přijdou ze školy
10 typů učitelů: Učí vaše děti uspávač hadů, joker nebo přísňák?
Skutečné příběhy dětí: Tohle se stalo vinou rodičů. Nebo ne?
Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Matky vraždí děti, Antikrist v katedrále.…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku