Školák

Bratr a sestra: Od jakého věku by měli mít svůj vlastní pokoj?

Vzhledem k tomu, že asi osmdesát procent českých rodin žije v bytech o velikosti do pětaosmdesáti metrů čtverečních, o samostatném pokojíčku pro každého si sourozencl většinou mohou nechat jen zdát. Je ale nutné to vůbec řešit? Potřebují sourozenci opačného pohlaví svoje soukromí?

Jak ochránit soukromí své rodiny na internetu? 9 jednoduchých rad!
Mikuláše s čertem až domů? Nikdy, varují psychologové, dětem to ubližuje
Zakázaná věta: Proč byste dítěti neměli říkat, že je šikovné?
Horoskop pro děti: Jak znamení ovlivňuje talent dítěte a jeho vztah k rodičům
Facebook je pro starý. Puberťáci si raději posílají nahé fotky! Co ještě dělají?
Matka kojila dceru neuvěřitelných devět let! Čekala, až se sama odstaví
Čeho se děti doopravdy nejvíc bojí? Překvapí vás to!
Je vaše dítě perfekcionista? Pozor, může z toho onemocnět
V 10 vypadají na 40! Vážně nepovedené fotky z dětství, na které nechcete vzpomínat
Zase vši! Nemusíte děti stříhat, kupte pořádný šampon a všiváček
Video
720p 360p
Milujete Pelíšky? 10 chyb, které jste možná přehlédli

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku