Školák

Gymnastka Alex trénuje svého tátu. Podívejte se, jak mu to jde!
Australská školačka a úspěšná gymnastka Alex založila instagramový účet plný vtipných fotek a videí, které dokumentují, jak trénuje svého statečného tátu Ashe. A rozhodně ho nijak nešetří! Ti dva mají spoustu fanoušků z celého světa. Podívejte se na jejich bláznivé akrobatické kousky, tenhle táta se toho opravdu nebojí!
Děti natěšené do školy, zklamané po návratu. Takový byl první školní den!
20 věcí, na které se ptejte dětí, když přijdou ze školy
10 typů učitelů: Učí vaše děti uspávač hadů, joker nebo přísňák?
Skutečné příběhy dětí: Tohle se stalo vinou rodičů. Nebo ne?
5 prohřešků v chování, které by rodiče neměli nikdy přehlížet
Co si o nás myslí osmileté děti? Přečtěte si pravdu
7 věcí, kterými děti vytáčejí své rodiče úplně nejvíc
34 vět, které neříkejte před dětmi, i když myslíte, že neposlouchají
Dětství snů: Působivé snímky sourozenců, kteří vyrůstají na venkově bez školy a elektroniky
Je vaše dítě rozmazlené? 4 věci, podle kterých to poznáte
Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Pozor na levný pivo, krásný holky a kecy o …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku