Muž vybral své ženě oblečení na každý den. Výsledek vás překvapí!

Manžel dostal nelehký úkol - vybrat své ženě šaty na každý den v týdnu. Jak se s tím popasoval? Podívejte se v galerii.
Foto: Roman Zakharchenko / BrightSide.me
Sdílej na facebooku
24. srpna  2018 
 06:00

Pokud byste požádala svého manžela, aby vám z vašeho šatníku vybral jakékoliv oblečení, co myslíte, že by to bylo? Dlouhé červené šaty? Džíny, tričko a tenisky? Nebo snad bikiny? Tenhle pár se pustil do zajímavého experimentu. Colin celý týden oblékal svou ženu Caitlyn. A server Brightside.me zveřejnil jeho počínání. Jaké outfity své ženě a matce dvou dětí vybral? Výsledek vás překvapí!

"Stejně jako mnoho jiných žen, mám i já velkou skříň plnou věcí, které jsem třeba ještě nikdy nenosila. A také jsem si poměrně často myslela, že nemám co na sebe. Pak jsem se rozhodla zaexperimentovat a požádala jsem svého muže, aby mi vybral oblečení na týden. Jeho rozhodnutí mě skutečně překvapilo," říká Caitlyn, kterou překvapilo, jak zodpovědně se k tomuto úkolu její manžel postavil. 

Matky se oblékají stejně jako dcery. Komu to sluší a komu méně?

Matky se oblékají stejně jako dcery. Komu to sluší a komu méně?

V Česku se to zase tak často nevidí, ale soudě dle fotek na webu je to leckde hit. Matky pořizují stejné oblečení sobě i dcerám, ať už jim je rok tři…celý článek

"Každé ráno, když jsem si oblékala šaty, které pro mě vybral můj muž, podívala jsem se do zrcadla a musela se usmívat. Cítila jsem se opravdu šťastná," svěřuje se matka dvou dětí. 

Tímto pokusem si Caitlyn uvědomila jednu věc a ráda by vzkázala ostatním ženám: "Nebojte se experimentovat! Nemusíte hledat správnou příležitost, proč si obléknout zrovna tyto šaty. Pokud se v nich cítíte skvěle, oblečte si je!" 

Zároveň ženám radí, aby zkusily svého muže požádat o radu s výběrem oblečení. Aspoň na jeden den. "Bude se na vás dívat s úžasem v očích. A to za to stojí!"

Pokud vás zajímá, jaké outfity vybral Colin své ženě Caitlyn a při jaké příležitosti, podívejte se do naší GALERIE. Musíme uznat, že některé modely se mu obzvláště povedly! 

Jak se nalíčit na pracovní pohovor a čemu se vyhnout?

Jak se nalíčit na pracovní pohovor a čemu se vyhnout. • VIDEO: 

Co vy, šla byste do tohoto pokusu a nechala byste svého manžela vybrat vám šaty na každý den? 

Tenhle táta nás baví! S malou dcerou se fotí ve vtipných kostýmech

Tenhle táta nás baví! S malou dcerou se fotí ve vtipných kostýmech

Fotky dětí v kostýmech nejsou jen výsadou žen. Tenhle táta je toho důkazem. A vtip a kreativita mu rozhodně nechybějí. Svou devítiměsíční dcerku Zoe…celý článek

Nový hit: Boty na podpatku pro mimina. Nezbláznily se některé matky?

Nový hit: Boty na podpatku pro mimina. Nezbláznily se některé matky?

Holčičky rády napodobují maminky, to je známá věc. Chtějí mít nalakované nehty, namalovanou pusu i boty na podpatku – i má čtyřletá dcera chce "botičky…celý článek

Samy ven a sem tam facka? Tohle všechno už děti nezažijí, ačkoli pro nás to bylo normální

Samy ven a sem tam facka? Tohle všechno už děti nezažijí, ačkoli pro nás to bylo normální

Před časem děti chtěly pustit nějaký film o dětech. A že český. Volba padla na starší dětskou klasiku Ať žijí duchové. Ještě dřív než vůbec došlo na…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku